Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor Ti, hogy szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor Ti, hogy szoktatok lenni? Én lány vagyok és még nem élünk egyutt.

Figyelt kérdés

24.en mind a ketten a családdal leszunk.

Nálatok ez hogy szokot lenni?



2018. dec. 2. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
váltogatjuk, hogy egyik évben 24.-én náluk, másik évben nálunk
2018. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi semnélünk együtt és közösen arra a megegyezésre jutottunk, hogy az egész ünnepet külön töltjük, mivel az a család ünnepe. Előtte találkozunk (távkalcsokat), illetve nyilván beszélünk (skype/telefon),de a vendégeskedés miatt kimarad az együttlét.
2018. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor még nem éltünk együtt, 24-én otthon voltunk, 25-étől együtt valamelyikünknél. Lassan 10 éve házasok vagyunk, van 2 kislányunk, onnantól, hogy együtt éltünk, a 24-e volt a miénk, a másik 2 napot beosztották egymás közt az anyósok. 😊
2018. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek!

Aki harmadikként irt,koszonom szepen tényleg!☺️

És aranyosak vagytok☺️

2018. dec. 2. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs most senkim sem, de tavaly volt valakim, akivel nagyon passzolt minden, anyukája meghívott karácsonyra, ott voltam 24.én. Előtte általában külön voltunk. Az exvolegenyemmel olyat is csináltunk, hogy 24 ebéd az anyukájával, vacsi az én csaladommal.
2018. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi távkapcsolatban voltunk 2 karácsony alatt. Én egyedül éltem addig, ő a szüleivel.

A 24-ét így is kettesben töltöttük nálam, a többi napot mindkettőnk családjánál sorban.

Most már együtt élünk és ugyanez lesz a forgatókönyv.

27N, 30F

2018. dec. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!