Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, összeköltözött párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, összeköltözött párok, ti hogy oldottátok meg az összeköltözést?

Figyelt kérdés

pl Debrecenben... vagy más nagyvárosban, gondolom kezdetben csak albérletben kaltatok, de mikor komolyabbra fordul a dolog, mikor saját lakást vettetek, miből tudtátok kifizetni?...Elég drágák a lakások:S.

Írhat más is tapasztalatokat/stb...Nem tudtam jobb témakörbe írni, mivel lényegében ez ebbe a kérdéscsoportba illik a legjobban!


2010. jún. 26. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
baszott nagy XD :D
2010. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Kocsival oldottuk meg.
2010. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan még nem esedékes a dolog, de több barátomnál igen! (bár nem Debrecenben) Úgy vettem észre, hogy sajnos aki albérletbe megy, az oda is ragad. Egyszerűen amellett hogy fenntartják a lakást képtelenek spórolni! Akik nem nagyvárosba költöztek így albérletbe, azok még rosszabb helyzetben vannak. Én egy kisvárosban élek, itt 20-25 ezer ft havonta egy másfél szobás lakás, plusz rezsi. Úgy gondolom ez még két fizetésből megoldható, és félre is lehet mellette rakni, de aki pl Pesten költözött össze a párjával, az jelenleg nagyon kilátástalannak látja a helyzetét. Az ismerőseim körében az általános tapasztalatom az, hogy sokan laknak egy darabig együtt szülőknél, vagy egy olcsóbb albérletben, majd esküvő és a néhány év gyűjtögetés után szülői segítséggel, vagy hatalmas hitellel veszik meg az első lakásukat! Valószínűleg én is így fogom alakítani. Egy kicsi olcsó albérletben megpróbálnánk egyáltalán megy-e a közös élet, aztán ha igen, akkor lehet hogy hatalmas hitellel kezdenénk a közös életünket, de a saját kis fészkünkre menne havonta az a pénz, ami egy albérletnél csak elvész a süllyesztőben!
2010. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló!
2010. jún. 27. 13:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Első: Majd rájössz, hogy milyen B@szott nagy!!(hacsak nem vagy milliomos)
2010. jún. 27. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Testvéremék Pesten bérelnek albérletet,és mégis összejön nekik.Lassan 5 éve laknak ott,és már közelítenek saját lakáshoz.
2010. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az a mázlista, aki kap egy lakást indulásként, hisz akkor az albérletre fizetett összeget nem dobod ki az "ablakon". Akinek meg nincs kezdőtőkéje, annak nem marad más, mint az albérlet. Én kipróbáltam, lehet mellette spórolni, ha sikerül normális munkát találni. Érdemes kis lakást kivenni. 3x m2 -ben is bőven el lehet férni ketten. (kisebb albérlet, kisebb rezsi).

Sok sikert!

2010. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!