Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve járunk, teljesen kihűlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve járunk, teljesen kihűlt a kapcsolatunk, de az összeköltözést erőlteti. Szakítsak annak ellenére, hogy mellette boldog, nyugodt életem lehetne? Megéri?

Figyelt kérdés

Én 21/L, Ő 24/F.

Sajnos azért nem tudtam szakítani eddig,mert mindent megad,amire vágyom(anyagilag),de sem az ágyban sem érzelmekben nem jó vele már.


2010. aug. 23. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne boldog életed vele hogyha már nem szereted, és nem vagy mellette boldog?
2010. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Timi: ) ***** válasza:

Ha érzelem nincs,akkor ha összeköltöztök előbb-utóbb kiderül és vége lesz úgy is.

Nem kell szépíteni elmondod,hogy szerinted ez a kapcsolat már ellaposodott,hiába ad biztonságot neked,ha egyszerűen soha nem leszel mellette boldog,szegény fiú érzéseit ne használd ki!! : (

Mondd el neki őszintén,és az összeköltözést is felejtsd el,jobb lesz így mindkettőtöknek.

Bocsi!!

23/L

2010. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon fel vagy háborodva azon, ha valaki anyagiak miatt van valakivel. Szégyeld magad és szakíts vele


23F

2010. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

19:04nek igaza van

Csak a pénzéért vagy vele? Undorító!

Inkább szakíts szegény sráccal, ne használd ki mégjobban


17L

2010. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az erzelmek mar eltuntek, akkor az agyban se lehet mar olyan mint a regi. Hisz az erzelem nelkuli sima szex nem sokat er. Szerintme mondd el neki oszinten; bar talan osszetorod szivet, csak jobb minthogy boldogtalan, de nyugodt eleted legyen. Inkabb azt kivanom neked hogy zuros legyen az eleted ha igy legalabb boldog lennel. Semmikeppen ne maradj mellette ha nem szereted mar; megha nem is egybol vagy kis ido alatt, de idovel meg fogja erteni, hogy nem o (ha igy is volt) volt hibas es nem tehetett volna semmit ha az erzelmek kihultek mar.

A dontes megis a te kezedben van, de gondolom legtobbunk szerint ne maradj mellette.

2010. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rossz érzelmileg, rossz a szex szerinted ez egy boldog kapcsolatnak hangzik. Ilyen környezetbe akkarsz gyereket gondolod jót tenne ez a környezet a gyereknek.

Arról nem is beszélve hogy ha összeköltöztök túl sokáig nem tartanátok ki egymás mellet mert lassan neki is leesne hogy csak a pénzért vagy vele.

2010. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy szakíts vele! Bátorság, megéri! Én is megtettem, pedig jó kis kényelmes életem lett volna az exemmel, de megérte szakítani!
2010. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hányok tőletek. "kényelmes élet" vaze.
2010. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az tart vissza igazából,hogy úgy érzem minden pasi egy nagy nulla hozzá képest. Sosem bántott meg,jól bánt velem,sajnos rossz tapasztalataim vannak. Szegény családban élek, és én semmit nem kérek tőle, mindent megvesz nekem,hiába utasítom vissza.Úgy érzem úgysem találok jobbat és minden kapcsolat ilyen 4 év után, akkor minek hagyjam ott?
2010. aug. 23. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne légy ilyen anyagias! Már csak azért sem, mert a srác észre fogja venni, meg fog unni, ezért el fog hagyni, és még igaza is lesz. Ha csak az anyagiak miatt kötődsz hozzá, akkor nem fogsz tudni olyan érzelmi támaszt adni a barátodnak, amire szüksége lehet. Ha a szex neked nem jó, akkor azt is érezni fogja egy idő után. Ne csak arra gondolj, te mit kapsz, hanem hogy mit adhatsz! Amíg a srác veszettül szerelmes, lehet, hogy kedveskedik, de ha a kezdeti udvarlás nem mélyül el, s erre te az érzelmek hiánya miatt nem lehetsz képes, akkor bukta az egész, főleg ha jön egy neki kedves, vonzó, élénk, érzelmes lányka, aki tök mindegy, hogy szegény vagy gazdag, de őszinte... Az ideális amúgy az lenne, ha ez a lányka mielőbb jönne, így te sem szenvednél tovább, hanem rákényszerülnél arra, hogy mást keress. Sorry, ez a helyzet!


A szakításhoz egyébként az nem elég indok, hogy érzelmek nem fűznek hozzá? Akkor mégis milyen indokot szeretnél még???


Egy kérdés búcsúzóul: tudod hogy hívják az olyan nőt, aki anyagi viszonzásért cserébe érzelmeket hazudik egy férfinak? Gondolkodj rajta!

2010. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!