Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kiderülne a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kiderülne a férfiról hogy papucs szub szereti a női uralmat mit tennének?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mivel én az ilyen gáz dolgokra már ismerkedés előtt ráérzek, ezért nyilván még azelőtt lelépnék, hogy egyáltalán észrevenne az illető.
2018. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szakítanék fele, mert akkor valószínűleg nagyon félreismertem és nem ilyen párt keresek.
2018. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
"ttttttt84" hiába irogatsz levelet. Egy nőnek nem szolga kell, hanem társ.
2018. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavarna..
2018. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Amint kiderülne, lelépnék. Bár valószínűleg az ilyesmi az ismerkedés igen korai szakaszában kiderül, ha nem is szexuális értelemben, de egy papucs férfi minden helyzetben papucs, amit én nem igazán tudok tolerálni, így valószínűleg tetszeni sem tudna a pasas.
2018. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha leírja valaki, hogy nem kell neki sub társ, akkor minek írsz neki??
2018. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Na várj, ez alatt most mit értesz? Mert az, hogy valaki szub, az egy szexuális dolog, és vagy bejön a nőnek az ágyban, hogy ő irányít, vagy nem. Az meg, hogy papucs, az ettől független, az élet többi részén mutatkozik meg. Az előbbi dolog nem zavarna, hozzá tudnék szokni ahhoz, hogy én irányítok az ágyban, az viszont zavarna, ha a pasi papucs lenne és nem tudna kiállni magáért (nem csak velem szemben, hanem úgy általában).
2018. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!