Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucs lennék? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs lennék? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondják papucs vagyok. Mert nem engedem h a barátnőm 20-30kg szatyrot vigyen. Ritka mikkor elfelejtettem akkor általában azt kerdi hogy nem szeretnéd vinni. Vagy légy szíves hoznád őket.
2018. okt. 7. 07:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem:)
2018. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem leszel papucs attól, hogy segítesz a barátnődnek.
2018. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
A papucs nem ezt jelenti. Ez a normális társ jellemzője. Aki nem veszi ki a barátnője kezéből a 30kg-s szatyrot, az nem normális.
2018. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Az a papucs akinél fordítva vannak a szerepek. A f@$zi főz, mosogat, mos míg anyu a barinőkkel a körmösnél vihorászik. Ha nem segítenél vinni a cuccot és elnéznéd hogy a csajod cipekedik akkor lennél egy türhő tarack.
2018. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az sem papucs, aki házimunkát végez, amíg a felesége pihen, sőt, mellette még a gyerekeket is ellátja egy jó férj. Mint az enyém is. Ettől ő még férfi. Csak nem egy bunkó, aki szerint a nőnek a tűzhely mellett a helye, míg ő sörözik.
2018. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Attól papucs valaki, hogy nincs saját akarata, véleménye, a kapcsolatban teljesen a másiknak rendeli alá magát.

2018. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, ez lenne a természetes. Én sem hagyom, hogy a 30 kilóval könnyebb párom cipelje a nehéz dolgokat. Papucs akkor leszel, ha megmondja neked, mit gondoljál, akarjál, te meg csak bólogatsz és mindent azonnal teljesitel, akkor is, ha szerinted teljesen más kép kellene.
2018. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem, te egy holland fa klumpa vagy. Amúgy teljesen normális dolog segíteni a barátnődön.
2018. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem ettől lesz papucs valaki, hanem attól, ha nincsenek önálló gondolatai, véleménye, akarata.
2018. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem, amit te csinálsz, az figyelmesség.
2018. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!