Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucs pasik! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs pasik! Számotokra vonzó egy olyan nő, aki sokkal magabiztosabb és határozottabb nálatok, ugyanakkor nem kihasznál titeket, hanem inkább arra próbál ösztönözni, hogy ti is legyetek magabiztosabbak, szeressétek jobban magatokat?

Figyelt kérdés

2018. okt. 24. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy jobb, ha megmondjak, hogy mit kell csinálni, milyen legyél, és így nem kell dönteni meg konfrontálódni sosem?
2018. okt. 24. 11:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki így nevezi meg a férfiakat,mint te kérdező, annak felesleges trükköznie, mert előbb utóbb kiderül kicsoda is valójában.
2018. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*mert előbb utóbb kiderül kicsoda is valójában. Aztán később lesz sírás és kesergés, mert ki lesz dobva.
2018. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért, mert az őszinteség fáj? :D sok papucs férfi van az ismerettségi körökben, nem egynek mondtam már meg szemtől-szembe, hogy papaucs, amikor szerintem csúnyán hagyták magukat kihasználni.

Ez persze első hallásra ostorcsapás egy pasinak, de mivel nem bántólag szoktam mondani, csak közlöm a tenyt, sosem érzik megalázva magukat, ki szokták mondani, hogy igen, igazad van ba*zki, tényleg papucs vagyok.

Deee nem ez volt a kérdés.

2018. okt. 24. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan leszögezném, nem vagyok papucs férfi, de ismerek én is olyat. A kérdésedre azt válaszolom, hogy szerintem teljesen feleslegesen szembesíted önmagával, aki papucs, az az is marad.
2018. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen nők a gyengéim, pont azért, mert tanító szándékkal közeledik a másik felé, és mert van ereje erre, nem pedig "az egyből lemondás a másikról" c. hozzáállás megy.
2018. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam egy összefoglalást a kapcsolatokról, és nagyon megfogott, mert szerettem volna cáfolni, de nem nagyon tudtam. Az pedig az, hogy onnantól fogva, hogy egy nő veled van, már életbe lép az hogy ki a domináns, és ha te nem fogod tudni megtartani, akkor el fogod szenvedni kamatostul. Mindegy milyennek mutatja magát, ha veled marad, akkor egyre nagyobb pszichopata lesz, amivel még ad neked jelzést, hogy változtatnod kell. Nincs olyan, aki csak ösztönözni, segíteni próbál.

Vannak olyan nők, akik nagyon szeretik hangoztatni hogy érzelmesek és nőiesek a jellemeik, de ezt valójában úgy kell érteni, hogy az érzelmi intelligenciájuk egyes területei teljesen kifejletlenek és azzal a gyakorlatilag fogyatékossággal élnek együtt. Így például ahhoz teljesen hülyék, hogy egy kapcsolatot koordináljanak, fenntartsanak, és két irányból tudják fenntartani, ehelyett valószínűleg parazita módjára megpróbálják kiszorítani maguknak a teret, míg a másik vegetál.

Ezt nevezik úgy a köznyelvben, hogy papucsság.

Egy rokonomon is látom ezt, felnőtt, elvégezte az iskoláit, és közben végigélte a "komoly" kapcsolatait is. De hát a természetes szelekció végezte a dolgát, érdekes mód ugyanazon probléma miatt egy sem maradt mellette, mindegyik csúnya veszekedésekkel végződött. Mi lett ebből? Talált magának élettársat, akivel össze is házasodtak, 10 éve együtt vannak, 1 évnyi boldogságban, 9 év nyomorgásban. Ő nem vált ki, hanem papucs lett. Sikeresnek érezte magát, eléldegélt, most nem talál munkát, és teljesen össze van törve. Az elmúlt 10 évben érzelmileg rajta élősködő rokonom természetesen nem tudott hiteles lelki támaszt nyújtani neki. Ha a papucs mellett van valaki, az sosem fogja ösztönözni, meg segíteni hogy legyen magabiztosabb, és pláne nem fogja elérni, hogy szeresse jobban magát. Aki mellett papucs lesz valaki, az az ő energiáit szívja el, mindent, ami ennek a feltételeit megadná.

2018. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!