Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ki hogy van vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki hogy van vele, tetszik nektek a hosszú haj nőkön? Szemből nézve mell alá, derékig, akár medencecsontig érőre gondolok. Több lenn!

Figyelt kérdés

Persze ápolt, egészséges hajra vonatkozik a kérdés, nem vékony, meg póthajra!

Tulajdonképpen a kérdést arra értem, hogy a hosszú hajat fejben a férfi elvileg azzal párosítja, hogy életerős nő a viselője, meg ez egy nőies, lágyságot sugárzó kiegészítő. És érdekel, ezt tényleg így látjátok-e, vagy nem.


Amit még hozzáfűznék, hogy nem szükséges kommentben kiállni a rövid haj mellett, mert nem szólom le a rövid hajat.


2018. dec. 3. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Jó az,szép,de a rövidebb haj,meg vonzóbb/karakterizál
2018. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Számomra közömbös. Alapvetően az illető hölgy arcától függ leginkább a dolog, de nincs elvi ellenvetésem. A mell alá érő haj nekem még kifejezetten tetszik. A derékig-medencéig érő már kevésbé, plusz ha csak abba belegondolok, hogy a fél életem arra fog elmenni, hogy várom, amíg megszárítja a haját... Semmiképp nem nevezném olyan plusznak, ami miatt megőrülnék, ugyanakkor kizáró tényező se lenne. Közömbös.

23/F

2018. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon tetszik a hosszú haj. Nagyon nőiesnek tartom. A rövid haj nekem inkább közönyt vált ki.
2018. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem személy szerint tetszik, hogy mennyire hosszú, az a viselőjén múlik, nem rajtam a rövid frizurával sincs kimondottan bajom, ha nem teszi a lányt férfiasság vagy nem az a kopaszra nyírt, taraj vagy hasonló ökörségek.

32/f

2018. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Ezen típusok tetszenek:

[link]

[link]

2018. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, neked milyen hosszú? Mutatsz hasonló képet?
2018. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Akkor szép a hosszú haj, ha az illető nem mindig csak "összekrumplizva" a fejetetején vagy mindig lófarokba hordja. A haj alapvetően öltöztet, ha látszik rajta reggel rászánt 10 percet.
2018. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2018. dec. 4. 00:27
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Igen, a derékig érő haj nekem nagyon bejön!

Bár te nem szólod le a rövid hajat, én igen :D Amúgy nekem is hosszú a hajam szóval főleg.

26f

2018. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen jó amit linkeltél kérdező.

32/f

2018. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!