Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Összejönnétek egy hosszúh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek egy hosszúhajú férfival? Tetszik a hosszú hajú férfi?

Figyelt kérdés
Mondjuk vállig érő hosszú haj egy férfin. Az taszít titeket vagy sem?
2017. ápr. 16. 23:28
1 2
 1/11 icu75 ***** válasza:
100%
Én szeretem,a férjemnek is hosszú a haja. Biztos más nőnek is tetszik. Lényeg hogy a hosszú haj is ápolt legyen, viselője pedig férfias.
2017. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Elképesztően vonzó lehet egy hosszú hajú pasi, HA(!) ápolja és megfelelően törődik vele. Ha szarik rá, akkor viszont gusztustalan és taszító.
2017. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire nem szeretem. Még a bronztestű Adoniszon sem

De ez csak 1 vélemény, és egy ízlés.

Lsd: Párom kopasz, nálam ez az előny, pedig más nőnek meg ez nem jön be

2017. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Persze, ha ápolt, és valamilyen formázva van, főleg ha se nem egyenes, se nem göndör :)
2017. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki és nem igénytelen akkor nekem bejön
2017. ápr. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van, akinek jól áll, van, akinek meg nem.

Ízlések és pofonok.


Saját vélemény:

nekik jól áll:

[link]

[link]

[link]


nekik már kevésbé:

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszúhajú pasik az ideálom, igaz, magam is rockos vonalon mozgok.

Bár ehhez képest a párom kopasz... :) Szóval azt gondolom, nem kötelezően befolyásoló erő. Persze, hamarabb megakad az ember szeme az ideálján, de nem hinném, hogy a legtöbb nőnél kizáró lenne akár az ellentét... Max a nagyon felszíneseknél.

2017. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Korábban is írták páran: ha ápolt, és jól áll a viselőjének, akkor elképesztően szexi tud lenni.

Részemről plusz pont, ha hullános, vagy göndör. Páromat már egy éve próbálom fűzni, hogy megnövessze, mivel hullámos, szőke haja van, ami enyhén szólva is gerjesztő lenne számomra hosszabban. De ellenáll, így ez van, így jártam :)

2017. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
En szemely szerint imadom az olyan fiukat akiknek hosszabb a haja jol bele lehet turni :D de a vallig ero haj szerintem mar kicsit sok ... de izlesek pofonok :)
2017. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez összhatáson múlik, nem feltétlen a haj hosszán. Vannak hosszú hajú férfiak, akik nem tetszenek, vannak, akik igen.

Volt már kopasz párom, átlagos hajhosszú, a jelenleginek pedig hosszú haja van. De rövid hajjal is tetszene.

2017. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!