Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem használtan nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem használtan nem kell lány akkor az azt jelenti, hogy nem kell lány? Jóreggelt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
He? Szűz-e vagy?
2018. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelenti, hogy szimplán buta vagy és hímsoviniszta.
2018. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ez azt jelenti, hogy jobb, ha mar most elkezdesz intimebb baratsagot kotni a sajat nemeddel.
2018. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
naná
2018. dec. 4. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Anyádat vajon hányszor használták?


Na de viccen kívül, takarodó a tini kategóriába fiatalúr.

2018. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hehe, eddig ígéretes a válaszok tartalma
2018. dec. 4. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem, egyáltalán nem azt jelenti. Beállsz te is a sorba, használod őket és cserélgeted, mint az alsóneműt. Ez olyan kölcsönös, mert ők is ezt teszik. Nincs ebbe semmi rossz, csak ne legyél közben szerelmes. Az elront mindent, olyan lesz, mintha soha nem cserélnéd az alsóneműt.
2018. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jelenti. De ha te használt vagy, nekem nem kellenél.
2018. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

neem, én a fifty-fifty felállás híve vagyok mindenben..

meg ugye az első kommentem az első válaszolónak szól..

2018. dec. 4. 17:42
 10/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Márpedig a #7-es hozzászóló egyáltalán nem mond hülyeséget, akármennyien is leszavazták.

Mi, férfiak folyton azt látjuk, hogy a nők ilyen értékrenddel rendelkező faszi után szaladnak, aki fűvel-fával képes megcsalni őket, vagy a szemük láttára képes bárkit lesmárolni. A nők ragaszkodnak ehhez a domináns férfitípushoz. Szerintem legyen mindenki ilyen... ha ez kell a nőknek...

2018. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!