Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom megvenni használtan/...

Hol tudom megvenni használtan/újan Lucy M. Montgomery Mesélő lány és/vagy Az arany út című könyvét?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy 1999-ben adták ki magyarul és szerintem ez az utolsó kiadás. Tud valaki eladót akár használtan is?

#Lucy Maud Montgomery #Arany út #Mesélő lány
2014. jan. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos csak annyit tudok ajánlani, hogy iratkozz fel az online antikváriumoknál az előjegyzési listákra. Igen, 99-ben adták ki utoljára, szóval új példány tényleg nem lesz már, a tulajdonosok meg gondolom nem akarják eladni. De könyvtárakban szokott lenni belőle, illetve neten is meg lehet találni letölthető formában - tudom, nem az igazi, de ha más nincs...

Nem értem amúgy, a Könyvmolyképző elkezdte kiadni Montgomery regényeit, még olyat is, ami eddig meg sem jelent magyarul, ezt a kettőt meg kihagyta. Még reménykedhetünk, hogy kiadják egyszer ezeket is.

2014. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaly írtam a Könyvmolyképzőnek, hogy várható-e majd a többi LMM kötet, és A mesélő lány és Az arany út is tervben van náluk. :) De hogy mikorra várható, azt nem tudom.

Egyébként én is az online antikváriumot tudom ajánlani, olvastam több helyen is, hogy onnan igényelték, és sikeresen szereztek egy-egy példányt.

2014. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mexin válasza:
olx.hu-n most van fent egy példány.
2014. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!