Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok amikor elutasítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok amikor elutasítotok egy pasit nincs lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nincs. Miért kéne, hogy legyen?
2018. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Diszkriminatìv kérdés 😀

A férfiaktól is kérdezzük meg, mi is szoktunk visszautasìtani 😂

2018. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ. Ha a pasi valóban rendes, normális, baromira megérdemelne valakit aki szereti akkor általában van. Persze tudom, hogy butaság, mert nem tudom megváltoztatni ahogy érzek valaki iránt, nem kéne bűntudatot éreznem amiért nem tudom szeretni. De azért mégis csak rossz érzés, hogy teljesen megérdemelné, hogy vele legyek de mégsem vagyok erre képes.
2018. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Amikor nem szólítasz le egy csúnya lányt, akkor neked van? Nincs. Na ugye.
2018. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
#4-es. Nem kell ahhoz csúnyának vagy butának lenni, h vkit visszautasítsunk. Ha férfi vagy, ha nő. Ez nem ilyen egyszerű. Vmiért nem tetszik, nem tudná az ember úgy szeretni. Ennyi a történet.
2018. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt, mikor egy kedves sracot kellett elutasitanom. de a korulmenyek nem engedtek volna meg, hogy barmi legyen, szoval hibasnak egyaltalan nem ereztem magam, jol kezeltem a szituaciot es hamar kilabalt belole.
2018. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha eleve nincs esélye nálam, hiába próbálkozik, akkor általában nem, de persze szándékosan nem szórakozok senkinek az érzéseivel, nem akarok senkit sem megbántani.


Most viszont egy kicsit van, mert van egy plátói szerelmem, akivel viszont elég sok időt töltünk együtt, és nem kizárt, hogy hamarosan történni fog valami, akkor meg elég egyértelmű, hogy onnantól vele kell majd lennem. Viszont mivel csak plátói a dolog, én közben ismerkedtem más srácokkal is, kerestem valamit, ami működőképesebbnek tűnt, de végül csak alkalmi kapcsolataim lettek. Viszont az egyik srác mondta, hogy többet akar. Tényleg jól éreztem magam vele, nem csak az ágyban, de külföldön él, és így nem igazán látom vele a jövőmet, meg ha itt élne és esetleg őt választanám, a plátói szerelmemet ugyanúgy gyakran kellene látnom, és ez okozhatna bonyodalmakat. Szóval most úgy néz ki, hogy az itteni pasival lehet valami, és nem is nagyon keresem a másiknak a társaságát főleg ezért, de ugyanakkkor sajnálom, mert tényleg láttam benne is valami különlegeset.


20-as/L

2018. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Egyetlenegyszer volt, mikor pár hét után éreztem, hogy nem fog működni, de addigra a férfi eléggé beleélte magát, pedig említést tettem neki a kétségeimről. A többi esetben 2., max 3. randin már látom, hogy nem fog működni, ezért időben szólok.
2018. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs. Nekem nem igazán szokott semmiert sem lelkiismeret furdalasom lenni.

Ahhoz nagyon el kell valamit Csesznem, nagy katasztrófának kell lennie hogy nekem lelkiismeret furdalasom legyen.

N24

2018. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kéne hogy legyen? 🤔😂
2018. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!