Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés

Már vagy 12 éve nagyon imponál valaki.

Ezzel az a legnagyobb probléma, hogy világsztár.

Nyáron lesz alkalmam személyesen találkozni és beszélgetni vele akár négyszemközt is. De nem akarom, hogy azt gondolja, hogy csak egy átlagos rajongó vagyok.

Magát az embert kedvelem nagyon. Szeretném megismerni, és komolyan gondolnám a dolgot vele, ha megismerhetném és meggyőződnék róla, hogy a való életben is olyan, mint amilyennek mutatja magát mások előtt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretnék vele randizni, anélkül, hogy hülyének nézzen? Azt akarom, hogy komolyan vegyen.

Legszívesebben koncerten kívül találkoznék vele, de arra sajnos nincs még lehetőségem.

Megköszönöm, ha kapok értelmes válaszokat.

28/N



2018. dec. 5. 00:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Aha

Ki az?

2018. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi. Életem tanácsa volt.
2018. dec. 5. 00:57
 3/28 anonim ***** válasza:
13%

Aha,ne keverjük össsze a platoit a kézzel foghatóval lehet 1 honap együtt lakás után már más hogy gondolnád.. Ez amugy rémisztő h nőket hogy meghülyitenek ezzel a szerelmem mesével..


Offf

Tök szép a romantikus love amivel a lányokat igy behülyitik akár szülők akár a mádia,de együtt kell lenni élni megélni,nem lenne ennyi rossz választás rossz felszines kapcsolat válás,nem a fejben a lo meg herceg meg palota mesének bedőlni és ah ő az ideál ő kell,esküvő után meg .-..3 évvel már a váloper kell..

És ez nem ellened irányult kérdező, hanem a tendencia ellen az agymosás ellen..

2018. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Itt senki sem írt halálos szerelemről, ami a tündérmesékben van (elvileg).

Pusztán egy normális emberként tekintek rá, akit szeretnék megismerni, mert szimpatikus. Ennyi. Nem kell túlragozni mindenféle válással, meg hülyítéssel.

2018. dec. 5. 01:19
 5/28 anonim válasza:
25%
De azért majd ugye elmondod ki ő?
2018. dec. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, mert nem ez a lényeg.
2018. dec. 5. 01:41
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Ezt jó esetben 15 éves korára kinövi az ember...
2018. dec. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
22%
Talán szégyelled elárulni? Szerettem volna segíteni, hátha én is hallottam az illetőről de látom nem lehet veled szót érteni... kár!
2018. dec. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Miért annyira gyerekes az, ha olyasvalakit akarok megismerni aki híres? Mi van akkor? Ő is egy ember. Teljesen más életet él, de attól még nem lehetetlenség megismerni. Nem egy 15 éves rajongó tinilány vagyok, aki toporzékolva akar sírni, hanem egy felnőtt ember, aki egy férfit meg akar ismerni. Nem amiatt, mert sztár. Az csak hátráltat az ismerkedésben.
2018. dec. 5. 02:06
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, lehet, hogy számodra teljesen jelentéktelen info ki az, viszont a kérdés szempontjából nagyon nem mind1, hogy most George Clooneyról van szó, vagy Justin Bieberről, vagy valaki egészen másról. Hogyan tudhatnánk, hogy bejönnél e neki ha egyszerűen nem tudjuk ki az?!
2018. dec. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!