Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért "nőgyűlö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért "nőgyűlölő" attól valaki, mert azt mondja, hogy nagy általánosságban a 20-as nők a legnépszerűbbek a férfiak körében?

Figyelt kérdés

Nyilván akad olyan, aki 30-40 évesen is kitűnően néz ki, és utána is rendkívül népszerű, de nagy általánosságban nem ez a helyzet.

Persze tudom, hogy a gyakori egy mesevilág, ahol bármi megtörténhet, de miért kell rögtön farkas kiáltani, csak mert valaki belegázol a fantáziavilágodba? Az ilyen baromságok degradálják a valós szexizmus elleni harc hatékonyságát.

Nem, ez nem nőgyűlölet. Az, hogy te egy mesevilágban élsz, és más erre felhívja a figyelmedet, nem jelenti azt, hogy gyűlöl, pláne nem a nemed miatt.


2018. dec. 5. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kérdés ez előzmény, aki nem tudná:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Mert mindenhova a b..romságaidat írod.

A fent linkelt kérdésben nézd meg a 11. választ. Szerinted ő úgy néz ki, ahány éves?


Egyébként nagyon sok tizen és huszonéves csaj már kinéz öregnek is, pl a sok drog, cigi, alkohol és buli miatt.

2018. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam erről írni, csak feltűnt ez az orbitálisan nagy baromság a kérdés alatt, amit linkeltél.


"Egyébként nagyon sok tizen és huszonéves csaj már kinéz öregnek is"


Érdekes, most az öregség nálad a kevésbé vonzó szinonimája. Nőgyűlölő vagy? Nos, akkor hadd segítsek: mert néhány idősebb nő fiatalnak néz ki, néhány fiatalabb pedig idősebbnek, még nem lesz kevésbé igaz a trend: általánosságban a fiatalabb nők a vonzóak.

2018. dec. 5. 16:57
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nőként nem vagyok nőgyűlölő. :D


Figyike, de ha egy 40-50 éves nő ad magára külsőre, akkor simán lepipál egy kis tizenéves kislányt.


Minden elérhető egészséges mozgásban gazdag életmód mellett.

2018. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a baromsagot, hogy a no csak 25 eves koraig kell, ti, gyakoris incelek talaltatok ki, es mantrazzatok honapok ota. Ezt huzzatok elo mindig, ha degradalni akarjatok a noket, mert mas eszkozotok nincs. A forgatokonyv mindig ugyanaz: a masik szajaba akarjatok ragni a fogyatekos velemenyeteket, es fel se fogjatok, amit az ertelmesebb hozzaszolok irnak, mert a vegen meg felebrednetek, es rajonnetek, milyen nyomorek eletetek is van.

A temaval kapcsolatban pont emiatt nem kezdek el erveket felsorakoztatni, mert felesleges.

Eeees ennek a vergodesednek is ugyanaz lett a vege, mint a tobbinek: egyeudul maradsz, baratno nelkul, a 4 fal kozott. Biztos megeri...

2018. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mintha valami dicsőség lenne hogy valaki (még!) huszonéves, vagy huszonéves. Értelmetlen a felvetésed és nagy hülyeség, ugyanis mindenki megöregszik, most még annyi pár év múlva már nem annyi lesz (szerencsésesetben).Egy bizonyos halmazban lévő férfiaknak tényleg csak ennyi a lényeg hogy valaki ilyen fiatal legyen. Lehet vitatkozni ki hogy gondolja ezt, de szerencsére nemcsak 20 éveseké a világ.
2018. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
húszéves vagy huszonéves :D
2018. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Ezt a baromsagot, hogy a no csak 25 eves koraig kell, ti, gyakoris incelek talaltatok ki, es mantrazzatok honapok ota"


Én ilyet nem mondtam, te szerencsétlen, frusztrált nőszemély. Alig jövök a gyakorira, 28 évesen majdnem 20 nővel voltam, nettó egymillió felett van a havi jövedelmem, de igen, gyakoris incel vagyok. Majd ha kevesebb indulattal, frusztrációval és ad hominemmel jössz, akkor igyekezni fogok érdemben válaszolni az agymenésedre.


Ezen az oldalon mindenki ilyen frusztrált, ha belerondítanak a kis elképzelt világába?

2018. dec. 5. 17:37
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem a teljes képet nézed.

Akkor gáz ez a kijelentés, mikor valaki még azt is hozzáteszi, hogy bezzeg egy 40 éves férfi a csúcson van.

Holott a férfiak is egyre jobban leépülnek a korral. Főleg az átalagemberek.

Mindezt úgy beállítva, hogy önmagában a fiatalság az egyetlen értéke egy nőnek.

Ilyenkor mindenki hozzá is teszi, hogy mert termékeny... holott 45-50 évesen is lehet egy nő termékeny, a legtöbb 30 alatti férfi pedig tragédiának élné meg, ha a barátnője pár hét alatt teherbe esik.

Egy picit sok az ellentmondás. Ennyi csupán a probléma.

2018. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

"28 évesen majdnem 20 nővel voltam"


Ezzel inkább ne dicsekedj, mert ebből is látszik,hogy életképtelen vagy egy hosszútávú kapcsolatra, mert egy nőt se tudsz megtartani, vagy téged nem akarnak hosszú távra.

És kit érdekel, hogy mennyit keresel, ha egyébként selejtes a belső tulajdonságod és senki nem tud melletted megmaradni hosszú távon.


Vagy annyira éretlen gyerek vagy, hogy a nőket csak d..gásra használod?


Apukád ezek szerint "tökéletes" mintát adott át neked. Biztos ő is ugyanilyen volt.

2018. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Alig jövök a gyakorira, 28 évesen majdnem 20 nővel voltam, nettó egymillió felett van a havi jövedelmem (...)"

XDDD ez eleg gyengere sikerult.

2018. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!