Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt, beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, beszélgettünk sokat, ötször találkoztunk. Azt mondta, szeret, de 2 hétig nem tudtunk találkozni és mivel neki "hiánya" volt, na meg ivott is, lefeküdt a volt pasijával aki iránt persze elmondása alapján nem érez semmit. Lapát?

Figyelt kérdés

Nem mondtuk még ki, hogy együtt vagyunk, de akkor is. Szarul esett, mert megszerettem őt. Ha magamból indulok ki én csináltam volna ilyet azzal akit szeretek. Ha szeretek valakit nem fogok összekavarni a volt nőmmel.


ő 22L én 27F


2018. dec. 5. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én kukáznám
2018. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Sose értem meg h 27 28 30 asok mi a tökömet akarnak 22 éves maguk se tudják mit akarnak típustól. Közötök nincs egymáshoz,teljesen eltérő generáció.. Inkább most legyen vége mint cirkusszal h nem illetek össze.. Már egy 16 19 közt is óriási szakadék tátong nem hogy a 22 és 27 között..

40N

2018. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

2:


A szüleim akkor házasodtak össze, amikor apa 29, anya 22 éves volt. A nagyszüleim akkor, amikor papa 30, mama 20. Másik nagyszüleimnél mama 21, papa 26.


Ez a "maga se tudja mit akar fiatal" a mostani idők szomorú mellékterméke, nem volt ez mindig így.

2018. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lapát, semmibe vett téged mint embert mint férfit

Vicc hogy 2 hetet nem tudott várni az semmiség szerintem

Nem érdemli meg ez a nő ,hogy veled legyen

N24

2018. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van benned egy szemernyi önbecsülés is, szépen lapátra teszed.
2018. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes folytatnod vele az ismerkedést.
2018. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mikor együtt lesztek,és ne adj isten két hétig nem tudtok találkozni,vagy nem dugod meg betegség miatt akkor is a volt kanjával kefélteti magát?
2018. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lápátra teszed, logikusan veled fog lefeküdni, mert telesz az ex....szóval hajrá.
2018. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Könnyen fűzhetű tipus
2018. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!