Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha engedélyt adok neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engedélyt adok neki, hogy elutazzon valakihez, akivel tudom, hogy szexelhet is, akkor az nyitott kapcsolattá válik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem zavar a dolog, de nyilván cserébe én is szeretnék egy kis szabadságot akkor, és mondjuk ő is belemenne.

L



2018. dec. 5. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mondjátok ki hangosan és egyértelműen, mint két értelmes ember, hogy azzal dughat mindenki a kapcsolatotokban, akivel akar. Elkerülendő a félreértéseket, játszmákat és drámákat. Ha már nem szeretitek egymást eléggé a monogámiához, még tisztelhetitek annyira a másikat, hogy nyíltan kommunikáltok róla.
2018. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
nem, zárttá, mégpedig lezárttá..
2018. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem beszelrunk rola meg reszleteiben, de tudom, hogy orommel belemenne. A forgatokonyv ugy is alakulhat, hogy ha neki ez tetszik, akkor szabad utat adok neki, es bekeben elvalunk egymastol. Ennel tobb tiszteletre vagyik az ember egy kapcsolatban :/
2018. dec. 5. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem vágyni kell rá, hogy tiszteljen a másik, hanem elvárni és olyan kapcsolatot teremteni, ahol ez kimondottan és kimondatlanul is alapvető dolog.
2018. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom. tobbet nem akarok ebbe a hibaba beleesni, egyszer belementem ilyesmibe, es nem, tudom, most miert mennek bele ujra.. lehet hogy ezt kozvetitem magamrol, hogy ennyit erek?
2018. dec. 5. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
A nők sem teljesen monogámok, de a férfiak egyáltalán nem! Ez egy magunkra erőltetett monogámia, amibe sajnos néha becsúszik a hiba! Még fiatalok vagytok, és mindent ki szeretnétek próbálni. Ez normális vágy! Még akkor is ha ez a kapcsolat végét jelenti. Éld az életed!
2018. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi az, hogy "engedélyt adsz neki"??? Nem a tulajdonod, és azt csinál, amit akar. Ha ez nem tetszik, akkor leléphetsz. Az meg csak hab a tortán, hogy tiszteletet vársz, miközben még minimálisan sem tiszteled? Részegen, borgőzös lehelettel, vizet prédikálni???
2018. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Termeszetesen az engedelyadas a kapcsolati oldalarol szolna, nem arrol, hogy fitikailag korlatoznam, hogy hova mehet es mit csinalhat :D Ugy kell ezt erteni, hogy nem megcsalasnak vennem, hanem egy szabad dolognak, amiert nem tartozna elszamolassal. Nem tudom, a tisztelet hogy jon ide.
2018. dec. 6. 00:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát a tisztelet úgy jön ide, hogy ezzel azt közvetíted, hogy azt se bànod, ha megcsal, csak ne hagyjon el. Ezzel még legfeljebb làbtörlőt csinálsz magadból.

Nem lesz jobb attól, hogy te is félredugsz.

2018. dec. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ertem, amit mondasz. de bennem nincs olyan erzes, hogy jaj csak el ne hagyjon. en elobb hagynam ott azt hiszem. a kerdes inkabb elmeleti volt, nem tervezek se felredugni, se nyitott kapcsolatot, csak eszembe jutott, hogy ha belemennek, akkor az mi lenne. es erre valaszt is kaptam, szoval pacsi.
2018. dec. 6. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!