Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért akartok barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért akartok barátnőt?

Figyelt kérdés
Nőként nem bírom megérteni, hogy mi jó van bennünk.

2018. dec. 6. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Az is a miénk, ami bennetek van. 😉

Sarcasm off.


Mert jó érzelmileg kötődni hozzátok. A boldogság csak úgy az igazi számomra, ha megoszthatom egy nővel. 🙂

2018. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én erre nem nagyon tudok válaszolni..


Az nagymértékben változó, hogy kiben mi az ami jó, így inkább maga a kapcsolat szépsége/megléte a legjobb, hogy van olyas valaki az életben akit szerethetsz és akire számíthatsz. Egy ideje már rájöttem, hogy már az is nagyon sokat tud jelenteni, ha az ölébe hajthatnám a fejem annak akit szeretek. Bár én szociálisan meglehetősen a nullához konvergálok így igazából fogalmam sincs, hogy működik egy normális szerető kapcsolat. Hiába volt már kapcsolatom akkor sem tudom, hogy jól csináltam-e a dolgokat vagy sem, de valószínűleg nem, mert vége lett.


Jobban belegondolva, nem is biztos, hogy nekem akarnom kellene barátnőt, mert úgyse tudnám boldoggá tenni érzelmileg, csak azzal, hogy finomakat főzök neki.

2018. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Nyilván amiért a nők barátot. Ha belegondolunk és kicsit sztereotípiákban gondolkozunk akkor azt a kérdést ugyan úgy fel lehet tenni, hogy mégis mi a jó egy férfiben? Örökbefogadsz egy nagy gyereket, akire mostantól neked kell vigyázni. Etetni kell, ha megfázik hisztizik, nem tudja milyen méretű nadrágot hord stb. :D

De ez annyira egyén függő. Nem feltétlenül barátnőt kell akarni, hanem éppen egy adott nőt aki megfog. Ha te nőként nem látod, hogy mennyire értékes lehet egy nő, és mennyit tud adni egy másik embernek akkor mindenki magából indul ki alapon nem sok jót gondolok rólad.

2018. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Manapság csak azért kell nő, hogy a többi férfit cukkolják ha nekik meg nincs .
2018. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
1, Azért, mert a nők gondolkodása másabb, nem racionális síkon megy, hanem érzelmin, és ez is kell egy férfinak, az érzelem, amit egy nővel tud megélni; 2,Együtt valahogy jobb menetelni az élet országútján; 3,Nagyon kedvelem a női lábfejeket:).
2018. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Őszintén?

Ba*ni muszáj...

Egyedül nem lehet, fizetni érte meg nem éri meg.

Így jobb megoldás híján marad a smúzolás és a barátnő-vadászat, aztán meg az elviselés amíg megy :D

Hány pontot kapok az őszinte válaszomra?

Kíváncsi vagyok, jöhet privátban is értékelés, ha valaki úgy gondolja! :D

2018. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Na az kéne még nekem, pfff, barátnő.

Mi jó van bennetek? Kb. semmi.

2018. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Na, összegyűlt a sok pasi, akinek nem kell barátnő, meg nők nélkül jobb az élet, de mégis itt nyomulnak a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában.
2018. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bakker talán azért hogy legyen társunk. Te miért akarsz barátot. Tedd fel magadnak a kérdést.
2018. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meeer olyan cukik 😂😂
2018. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!