Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat? Akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalat? Akinek hosszú kezei vannak az jó vagy rossz ölelő? Hehe

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Egyéni izlés. Nekem a magas vékony nőkről, mindig egy össze hajtható létra jut eszembe. Innentől az ölelése sem esik olyan jól. Ez csak az én meglátásom,tapasztalatom.

Akkor éreztem, mikor 10 centivel magasabb barátnőm volt.

2018. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 195 cm-es férfi vagyok és olyan hülyén ölelek szerintem, mert "túlérnek a kezeim" a másik csípőjén/derekán átkarolás után és ha azt akarom, hogy a tenyerem is a testét ölelje, akkor nagyon hülye szögben be kell hajlítanom a csuklóm.
2018. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja én is ez vagyok, ezért kérdeztem :)

194 vagyok és miután hátul körbeöleltem valakit még elöl össze tudom érinteni a tenyereimet..kombiölelés v multiölelés..kérdés, hogy ez milyen érzés..

2018. dec. 7. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy orángutánnal ott szignifikáns lesz az várt eredmény.
2018. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ölelkeztem magas pasival, tetszett az ölelés is.
2018. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!