Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FÉRFIAK? Mitől lesz egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK? Mitől lesz egy nő ellenállhatatlanul vonzó akár hosszú távra is?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyenekre: jó főz, házias, kedves, stb.

Egyéni meglátásokra lennék kíváncsi, ha megosztjátok velem.

Köszönöm előre is a váalszodat



2018. máj. 28. 15:10
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
54%
Szerető, gondoskodó, eszes, rasszista, jó az ágyban, jó beszélgetőpartner, figyelmes, és persze imádjon copni.
2018. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rasszista? :D viccelsz?
2018. máj. 28. 15:13
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
76%
A mostani párommal jót tudunk rasszistáskodni. Jó unaloműzés, ha már kimerültünk. Utána meg felolvasunk a Mein Kampf-ból.
2018. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne adja oda magát azonnal, kelljen egy kicsit küzdeni érte, érezzem férfinek magam. Fokozatosan haladjunk és éljünk meg új dolgokat a kapcsolat alatt és az szexuális életünkben is egyaránt.

Ha valamivel problémája van, azt közölje nyíltan, ne nekem kelljen találgatni, mert nem vagyok gondolatolvasó.

Természetesen ezeket én is megadom neki. 28/f

2018. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Rasszista? Szép pár lehettek.
2018. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D ezen csak nevetek, kedves első :D bízom benne hogy viccelsz :) 26/L
2018. máj. 28. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgok, amik sablonosak és mindenki igaznak tartja magával kapcsolatban, de nagyon kevés embernél vannak tényleg jelen: Okos és vicces. Nagyon kevés nőben van meg ez a kettő tulajdonság.
2018. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Legyen igenyes a kulsejere, ne a festeszetre legyen szakosodva hanem ruhakkal dobja fel magat kivanatos legyen. Mert te a vonzast kerdezted es attol egy no nem lesz vonzo hogy tud fozni. Pelda ha szul egy gyereket es meghizik, nem lesz vonzo csak azert mert foz es hazias. Ne hagyja el magat, tegyen erte hogy jol nezzen ki es vonzo lesz.


Mielott meg nekem iranyulnanak a nok hogy a ferfi mit tesz azert hogy a no jol nezzen ki tovabbra is leszogeznem, hogy nem ez volt a kerdes amire a valaszt adtam. Ha valaki ilyet kerdez hogy hosszabb tavra hogy legyen kivanatos az azt jelenti hogy jol meg van a parjaval tehat a ferfi is tesz a dolgokert.

2018. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 WheneverYouWant ***** válasza:

Megpróbálom megfejteni ezt neked.

Mutatok is mindjárt egy példát:

https://www.youtube.com/watch?v=g0tS6oTseNw&list=RDg0tS6oTse..

1:09 nél ahogy kilép a férfi mögül és mosolyogva ránéz... talán ezt nevezném úgy hogy ellenállhatatlanul vonzó. De később is vannak ilyen pillanatok... nem tudom hogy a szemében van valami vagy az arcmimikájában van valami különleges.... Amikor összeállnak akkor látni hogy mennyire más mint a másik két lány pedig azokra se mondanám hogy nem jól néznek ki.

Egy elég vonzó tulajdonság számomra ha valaki túlzottan nőies. Értem ezt úgy hogy kívülről látsszon rajta hogy gyenge, törékeny, segítségre szorul.

2018. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Szép hosszú lába és nagy lábfeje van; űz valamilyen önvédelmi sportot; a többi az általában elfogadott dolgok (érdeklődő, okos, stb.).
2018. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!