Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy az ember azért megy át másik helyre mert tetszik neki a fiú?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg egy ilyen helyzetben vagyok. Nem tudom hogy ez csak véletlen vagy a sors akarta így. Szóval korábban a másik faluba megtetszett egy postás lány, elhívtam kávéra de elutasított mondván a barátja miatt. Korábban nem oda jártam postára, de muszáj volt 1x. Na és ez a lány első látásra megtetszett stb. Amikor megtudtam hogy van barátja és azt mondta hogy ez a kávézás nem jó ötlet. Én vettem a lapot és többet nem mentem oda. Ma saját falumba mentem átvenni egy csomagot, és ez a lány volt ott. Korábban a másik faluba volt, ezért is fura hogy mit keres itt?! Lehetnek véletlenek? Vagy ez a sors akarata? Van egy gyanúm hogy rájöt hogy én már nem járok oda a postára, és megtudta hogy a falumba járok és átjöt ide szándékosan. Kinek mi a véleménye?

2018. dec. 7. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Athelyezte a munkahelye.

A tobbit csak bekepzeled.

2018. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik, és olyan is, hogy nem.Ennek kiderítésére újra kell nyitnod a lány felé, és akkor derül ki, vagy ha ő nyit.
2018. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy teszem fel a kérdést hogy csak nekem fura ez?
2018. dec. 7. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak azért fura, mert annak akarod látni.

Valaki beteg, szabadságon van, nyugdíjba ment a te postádon és őt tették át.

Nekem az a véleményem, hogy ennek semmi köze hozzád.

2018. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Na.. amikor nekem tetszik valaki én is mindenbe próbálom belemagyarázni, hogy na ez miattam van. De azért ezt egy nagyon erős túlzásnak érzem pláne, hogy kerekperec elutasított. :D ne kínozd magad ilyen hülyeségekkel.
2018. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok bemagyarázni és beképzeltnek tűni. De nekem ez fura hogy már nem járok oda ahol ő dolgozot és hirtelen ér egy meglepetés hogy a saját falunkba postás. Hát lehet van benne valami amit írtok, de azért nekem ez akkor is fura.
2018. dec. 7. 15:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Na mind1 lehet ez egy ilyen dolog és csak én vagyok ilyen fura. Minden esetre köszi mindenkinek.
2018. dec. 7. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
dugtatok azóta?
2023. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!