Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amivel eltud ijeszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel eltud ijeszteni egy olyan ember aki alapjáratonvéve tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Pl: tetszett egy csaj de mondjuk meghallottátok a nevetését és kifutottatok a világból, vagy tetszett egy pasi de mondjuk köpött egyet az utcán :D szóval ilyesmik.
2016. dec. 4. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
a tipikus izom agy,aki nem tud összerakni egy értelmes mondatot,az eléggé illúzióromboló
2016. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Tegnap voltam egy csajjal. Nagyon jol nezett ki es nagyon ertelmes volt. Na de amikor tobbet beszelgettunk el kezdett szekalni 'poenbol' cseszegetni, egetni es mindenre finnyaskodva nezett pl kaja, top borok, es persze annyit beszelt magarol, hogy mar kezdtem azt hinni hogy osszetevesztettem valakivel. A vacsora ara pedig kb 50-60 ezrembe fajt. Szoval a valaszom igen elijesztett. :)
2016. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Nincs ilyen, mivel mindig azt figyelem, hogy mi játszódhat le az emberben egyes szituációkban. Mindenki felé megértéssel fordulok.
2016. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha parasztossan beszél,rendkivûl lulusta.

Ha ugy gondolja hogy neki tôbb mindent lehet egy kapcsolaton bellûl.

Ha nagyon buta.

Alkoholista.

Beszûkûlt lataskôrû.

Figyelmetlen és vagy meg ônzô.

Ha tul féltékeny.

Szamonkéreget mindenért.

Ha alandoan a szeretlek,szeretlek,szeretlek életem. Szivecske meg 20 smaly.

Ha egyfolytaba keres,hivogat vagy îrkal,na meg ha àlandoan veled akarok lenni,mert te vagy az életem.

Meg a birtoklasi vagy.

Ezek szàmomra nagyon îritaloak és nem birnam elviselni.

N25

2016. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrét élményre vagy kíváncsi, akkor olyan fordult elő, hogy elsőre tetszett, de minden második szava az volt, hogy b*meg. Utána már nem találtam túl szimpatikusnak...
2016. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Ha kiderül, hogy nem szeret szopni.
2016. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha ostoba ès beèget egy társaságban. :D azt is utálom ha valaki ordìtva beszêl, köpköd az utcán vagy káromkodik. Volt olyan haverom aki alapjáraton helyes lett volna, de amikor röhögött úgy visított mint egy lány. Nagyon ciki olyan helyen ahol csenfld van. :D
2016. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

-köpködés

-csúnya beszéd

-bunkó stílus, udvariasság hiánya

-koszos

-nem szeretem, ha valki sznob módjára szórja a pénzt, vagy ha fösvény és lehúzós. Találja meg az egyensújt

2016. dec. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az nagyon ijesztő, ha nem tudja, hogy az el tud ijesztenit három szóba kell írni.


Egyébként akármilyen negatív dologgal, amit korábban nem gondoltam volna. Politika, vallás, helytelen viselkedés, helytelen szóhasználat, rózsaszín ruhadarab, túlzott tisztaságmánia, közönségesség, ápolatlanság, bármilyen lenéző dolog más emberekkel kapcsolatban, és még nagyon sok van, nem tudom mindet felsorolni.

2016. dec. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lepontozták a #4-es válaszolót, pedig miután elolvastam a kérdést rögtön hasonlók jutottak eszembe.

-számonkér indokolatlan gyakorisággal,

-folyamatosan ír, hív és megsértődik,

-túlzott féltékenység,

-ömlengős (sok szívecske, smiley szinte minden mondat végén, stb.)


Az ember úgy érzi megfullad. Volt,hogy a fenti okok miatt utasítottam vissza valakit, pedig alapjáraton szimpatikus volt. Most biztos egy szívtelen dögnek tűnök, nem az a baj, ha valaki kedves hanem,hogyha túlzásokba esik. 😒

2016. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!