Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam tudtára nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára nem túl egyértelműen, hogy vonzódom hozzá és honnan tudom hogy neki is tetszem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit 2 hete ismertem meg. Minden nap látjuk egymást mert egy helyen vagyunk gyakornokok. Van egy másik lány is ott ahol mi. A srác olyan sok kedves gesztust tesz felém, mint meghív kávéra, meg kérdezi mi van velem, mindig mosolyog ha a szemébe nézek és mindig elpirulok meg ő is. A másik lányhoz is tesz gesztusokat de csak Még kérdezi hogy mi újság vele, de mást nem. Olyan furcsa hogy velem meg csipkelődik, kérdez, viccelődik, mosolyog.

Én nagyon vonzónak találom őt, kettő évvel idősebb mint én. Nem tudok róla túl sokat, de persze nem akarok egyből beleugrani minden közepébe. Csak valahogy tudatni akarom vele, hogy tetszik nekem és valahogy kideríteni hogy ez kölcsönös e.

Tettem olyan gesztust hogy megsimítottam a vállát vagy megfogtam a kezét azzal az ürüggyel hogy tudok tenyérből olvasni.


Van valami tipp hogy hogyan derítsem ki vonzódik e hozzám és hogy mutassam meg nem túl nyomulósan hogy tetszik?


Rosszalló és gyűlölködő kommenteket kritikákat nem fogadok!

22L



2018. dec. 7. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
2 hete és már feláll rá a nunid?? na te sem vagy még felnőtt
2018. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy valaha megkívántam volna, egyszerűen csak tetszik, ami (nálam egyelőre még) nem azt jelenti hogy holnap az ágyamban lesz.
2018. dec. 7. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt bulizni.
2018. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 ez az ötlet nagyon tetszik 😊
2018. dec. 7. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérj tőle valamiben segítséget.

A kis gyámolítani való macskákat mindenki szereti:)

2018. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2018. dec. 8. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!