Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyértelműen látszik egy fiún hogy nem érdeklem, mégis mindig néz, ha messze vagyok?

Figyelt kérdés

Ha közel vagyok rám se néz, de ha messziről feltűnök akkor bámul. Lehet azért mert én bámulom (csak nem veszem észre) (de közelről is szoktam) és csak viszonozza?


Miért van ez?


2018. szept. 4. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert szeret téged,szerelmes beléd.
2018. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem is ismer. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2018. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mer kezdeményezni.
2018. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én a fornettis lánnyal vagyok így. :) Nem merem elhívni. Mikor mégis megtenném, sosincs jó alkalom. :'D Ez van.
2018. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
#4/4 munka köri kötelességük a kedvesség. Egyszer pont ki írta egy srác , hogyan megalázta amikor elakarta hívni randira. Pont ezért nem járok már sürün az adott dohány boltba..
2018. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 szerinted miért nem hívtam még el? :) Nagyon is tisztában vagyok ezzel. Szerencsétleneket biztos naponta csomóan zaklatják a baromságaikkal. Nem szívesen lennék +1 közülük. Meg utána kellemetlen lenne ide járni.
2018. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!