Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a nő legnagyobb fegyvere a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nő legnagyobb fegyvere a férfival szemven?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 22:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%

5, 8 bravó....

Abszolút korrekt hozzászólás...akkor nézzetek magatokba!

Van eszem és soha nem használtam ki a férfi társadalmat, nem tartottam el magam...ellenben két gyermeket nevelek, mert az apáknak így kényelmesebb...leléptek (ki ezért, ki azért, utólag már vissza csinálnák).

Jah mehettem volna bíróságra, de minek?! Nem az én becsületem, ha úgy állok a gyerekhez, legyen az ő terhe, gondja, mikor rájön, mit csinált.

Szóval igen, van olyan nő, aki a külsejével, hisztivel, s.ex-el, gyerekkel tart kordában, de az meg is érdemli, ha ennyire ostoba! Vannak férfiak és nők is “könnyen kezelhető” kategória, kinek mire, van igénye!

Szóval uraim, én nem akartam egy túl emancipált lény lenni, de azzá tett az élet. S nem hisztizem, 3munkahelyen dolgozom, gyerekem, munka mellett egyedül diplomáztam...

Lehet sírni, de lehet utánam is csinálni!!!

Lehet az volt a legnagyobb problémám, hogy nem használtam fel, ki semmit, s pont ezért jártam így?!

40N

2019. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
Írta már valaki?? "Szedtem a gyógyszert-de becsúszott a baba"
2019. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Semmi. Egy férfinek kell irányítania.
2019. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

1. A punci.

2. A feminista világ, amiben élünk.

2019. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A jó helyesírás, maybe?
2019. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%
A nodokim szerint mindenre a valasz a P*NA.
2019. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Karinthy Frigyes gondolatát hoznám elő (nem pontos az idézet). "A férfi és a nő kibékíthetetlenek, mert mindkettő mást akar: a férfi a nőt, a nő a férfit." Na már most: "Az ellentétek vonzzák egymást." Ebben is van ráció.

Eleve rossz, ha nekem kell, vagy velem szemben kell fegyvert használni. (De néha kell.)

Függ attól, hogy mire akarjuk a fegyvert használni.

Szerintem a nő legnagyobb fegyvere a férfivel szemben:

- Ha hódítani akar: jó értelemben vett simulékonysága és kacérsága, valamint a kedvessége, ápoltsága, kulturáltsága.

- Ha zsarolni akar: akaratból fakadó szexuális elutasítás (ő megtalálja másnál, amire vágyik).

- Ha bosszút akar állni: hiszti, "A férjében minden áron csak hibát keres" - énekelte a slágert annak idején a Záray Márta-Vámosi János házaspár, elhanyagolja a férfit.

A felsorolásom koránt sem teljes.

És a férfi fegyvere a nőve szemben? Ugyanezek, csak fordítva.

2019. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!