Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted létezik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted létezik szerelem első látásra? Van tapasztalatod ezzel kapcsolatban? Ha igen, megírnád?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nincs. Vonzódás van meg tetszés.
2018. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Van. De az esetek 99%-ában egyoldalú.
2018. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem létezik szerelem első látásra, mert csak egy kitalált szemelybe szeretsz bele amit saját magad ruházol fel olyan tulajdonságokkal amire ,vágysz szeretnéd hogy legyen az illető. Aztán jön a csalódás kiábrándulás hogy az illető nem olyan stb.

Szexulais vonzalom az van első látásra más nincs

N24

2018. dec. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ, mit nevezel szerelemnek.

Számomra a szerelemhez pl mindenképpen bizalomra van szükség, ami nem jöhet létre első látásra. A szerelemnek lelki töltete van, nem fizikai.

2018. dec. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon ritka, de van. Velünk megtörtént, öt éve tart.
2018. dec. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Van, velem megtortent. De nem a latvanytol lettem szerelmes, hisz akkor ot meg nem is lattam, csak egy leirt mondatat olvastam (nem volt benne semmi kulonos). Nehez ezt leirni, de inkabb olyan, mintha talalkoznal azzal az emberrel, akit eleve elrendeltek neked az egiek, es valami belso muszer bejelzett ra. Utana minden talalkozaskor remeges fogott el, es meg mindig tart, immar 18 eve.
2018. dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Férfiaknál nem, vagy legalábbis ritka, nők viszont csak első látásra képesek szerelembe esni.
2018. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Van. Azonnal érzed, hogy ez most valami különleges. Nem biztos, hogy felfogod, hogy máris beleszerettél, de mély nyomot hagy benned a találkozás, akkor is, ha pár perc az egész. Bennem csak akkor tudatosult, amikor vele álmodtam, de még álmomban se fogtam fel, hogy Ő az, csak ébredés után gondoltam vissza a férfira, hogy hiszen Ő volt az álmomban.

Amikor legközelebb láttam, épp rohantam valahova, a szemünk találkozott, a villám belém csapott, de vitt tovább a lábam és csak akkor ismertem fel, mikor két másodperc múlva ott állt mellettem, mert utánam sietett. És olyan zavart éreztem a közelében, hogy elmenekültem a beszélgetés elől, és csak utána jutott eszembe, hogy akartam neki mondani még valamit.

Úgy tudnám ezt leírni, mint ahogy a mágnes ellentétes pólusai vonzzák egymást. Nem számít semmi olyankor, hogy foglalt vagy én vagyok az, hogy gyerekek is vannak esetleg vagy más akadály, ez annál nagyobb erő egy ideig. Aztán kijózanodsz.

2018. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó.. hogy érted azt hogy aztán kijózanodsz? Mert egyébként pont úgy, ahogy leírtad :/
2018. dec. 9. 00:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam elég kijózanító volt rájönni, hogy nem kölcsönös az, amit érzek. Elég kijózanító, amikor minden megérzésed bejön és kiderül, hogy nem képzelődtél és van őrületes vonzalom, meg minden, aztán a legforróbb pillanatban a pofádba vágja, hogy nem tudja megadni érzelmileg amit megérdemelsz, meg amúgy is csak szexre kellenél, úgyhogy inkább hagyjuk.
2018. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!