Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy a néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a néger nők egyből felkapják a vizet mikor néger férfit látnak egy nemnéger nővel, de fehér nőket nem érdekli ha egy fehér férfinak nemfehér barátnője van?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy az összes néger nő ilyen, de vannak sokan közülük akik felhúzzák magukat mikor egy néger férfit látnak más nővel, pláne ha fehér nővel látják azt utálják a legjobban. De viszont a fordítottja nem létezik, sose láttam olyat hogy egy fehér nő azon húzná fel magát ha egy fehér férfit meglát egy néger vagy más nemfehérbőrű nővel. Érdekel ennek mi lehet az oka hogy amíg a néger nők felhúzzák magukat ilyenen, a fehér nőket meg egyáltalán nem foglalkoznak ilyennel? Megint mondom, egyáltalán nem azt mondom hogy az összes néger meg fehér nő ilyen, csak azt mondom amit nagyjából észrevettem. Férfiaknál viszont mindkét oldalról lehet ezt látni, sok néger férfit zavar mikor egy néger nőt látnak nemnéger férfival pláne fehérrel, és sok fehér férfit zavar ha egy fehér nőt látnak nemfehérbőrű férfival pláne négerrel. De nőknél viszont csak az egyik oldalról látjuk ezt. Ennek mi az oka?
2018. dec. 8. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert a néger nők igazából fehér pasik, csak sminkelnek.

32/f

2018. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14/88
2018. dec. 8. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan azon húzzák fel magukat, hogy fehér nővel vannak, láttam egy néger lány videóját erről a témáról. Ő azt mondta, hogy teljesen természetes, hogy valaki egy fehér nővel lesz, ha pont vele lesznek szerelmesek egymásba. Inkább az zavarja a fekete nőket, ha bizonyos fekete férfiak "státuszszimbólumként" kifejezetten csak a fehérsége miatt vannak egy nővel, a fehér nőket többnek, jobbnak, értékesebbnek állítják be, mint a feketéket.
2018. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz, hogy ilyen gondjaid vannak??
2018. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Altalaban azert mert faj aruloknak tartjak oket (igen, tok komolyan) es naluk a neger pasi aki feher novel van az a pasi egy “sellout”. Irritalja oket, mondvan elveszik az o pasijukat (meg akkor is ha a pasit nem is ismerik). A masik h sokuknal a feher meg mindig az ellenseg kategoria de teny, h Olni tudnanak amikor fekete pasimmal amin mindig rohogunk:-)
2018. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak: nincsenek semmilyen gondjaim

4. válaszólónak, és szerinted mi lehet az oka annak hogy fehér nőket viszont egyáltalán nem zavarja ha fehér férfit látnak néger nővel?

2018. dec. 9. 00:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztos a féltékenység meg státusz miatt..engem igaz nem érfekelne h ki problémázik más szerelmén..ha lenne egy más rasszú párom pont nem érdekelne a sok fideszes hazafi utálkozása pl..
2019. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!