Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újonnan megismert, ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újonnan megismert, ellenkező nemű munkatárssal több napja beszélgetek neten - ebből még akár több is lehet?

Figyelt kérdés
Vannak közös témáink, nem is kevés, alapvetően jól kijövünk, emiatt már napokon óta folyamatosan írunk egymásnak. Nem nyomulok és ő sem, jelét sem adjuk "komolyabb" érdeklődésnek, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2018. dec. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem tanácsos, hacsak nem vagy profi a csajozásban.
2018. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha személyesen beszélgettek, pl. szünetekben, 'véletlenül' pont ugyanakkor tartjátok a cigiszünetet, majd együtt kajáltok a munkahelyen, utána elmentek egyet kávézni és így tovább, aztán spontán alakul belőle valami, vagy sem. Élőben sokkal jobban fogod látni a másikon, hogy érdekled e, mint a netes beszélgetésekben. A net akkor jó, ha sokáig nem tudtok személyesen találkozni, de ha amúgy is napi szinten összefuttok, akkor jobb egyenesbe beszélgetni.
2018. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk bent minden nap, meg külön részlegen is dolgozunk, emiatt nehezebb a személyes kommunikációt megoldani, de természetesen ez a cél. Addig viszont marad a netes megoldás.
2018. dec. 9. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Randit beszéltetek már meg?
2018. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogy, egyelőre nem merek ilyesmire utalni, szerintem ő sem. Még nagyon korai lenne és gyors.
2018. dec. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!