Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha segítünk valakinek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha segítünk valakinek aki ellenkező nemű, miért gondolja mindenki, hogy valamit akarunk a másiktól?

Figyelt kérdés
Hála égnek nem megy rosszul az életünk. Nèha segítek barátoknak, nőismerősöknek, rokonoknak ha problémájuk van. Legutóbb a párom unokatestvérének gondoltam kiadni egy üresen álló lakásunkat, hogy kisgyerekkel el tudjon költözni otthonról. Természetesen nem pénzért. Mármint amit használ rezsit azt fizeti, de ennyi. A hölgy szülei kértek számon, hogy mit akarok a lányuktól, mikor ott a feleségem. Nem tudtam meggyőzni őket, hogy nincs semmilyen hátsó szándékom. Ezelőtt, meg egy nagyon régi barátnömèknek voltak gondjaik. A férjènek megszűnt a munkahelye, de hitelek miatt dolgoznia kellett. Felvettem a férjét egy olyan munkára, amit napközben Én megcsináltam. Erre az lett, hogy biztos a règi barátnőt dugom, vagy akarom dugni. Ha nőnek segítek, akkor miért egyből az ugrik be mindenkinek, hogy biztos szexet akarok, vagy mit tudom én mit?
2018. jún. 25. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert valamit akarunk.
2018. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert tipikus magyarok.
2018. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a többség valamiért cserébe csinál csak ilyeneket.
2018. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De amikor segítek, nem kell semmi, miért gondolják azt. Ha segít Nekem valaki, akkor megköszönöm, és ha valamire szüksége van, visszasegítem. Ennyi. Miért kell túlgondolni a dolgokat?
2018. jún. 25. 16:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondom: tapasztalat. Ha 1000 emberből 999 vár valamit cserébe, akkor az ezredikről is azt fogom hinni.
2018. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

van valami ilyen okos ember féle mondás:


"a magyart annyi sza® érte, hogy ha segíteni akarsz is gyanakszik"


különben pont most akartam ugyanezt megkérdezni...így már nem kell

2018. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha valaki akar valamit egy ellenkező neműtől akkor nagyon gyakran ilyen gesztusokkal igyekszik elnyerni a rokonszenvét. Ha a fordított irányból közelíted meg a kérdést, vagyis mit tennél meg azért, hogy szíved választottja értékeljen téged, akkor mindjárt megérted, hogy miért hiszik ezt.
2018. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Teljesen megérteném, ha valahol nekiálltam volna bármit is kérni viszonzásként. Ha segítek, nem vártam azt, hogy semmikor nem fogok szexelni veled monológot. Elmagyaráztam, hogy csak segíteni próbàlok, de eljutok lassan oda, hogy mindenki oldja meg az èletét. Nincs szükségünk arra a lakásra, sem a kiadásért kapott pénzre. Pont ez a megoldás kellett volna, viszont amikor ott volt... Mindegy.
2018. jún. 25. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye milyen nehéz jónak lenni?


A legnehezebb dolog a Földön.


Nem csoda, hogy vki bele sem kezd.

2018. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, nehéz jónak lenni. A feleségem rokonai azután eljöttek a feleségem hét is előadni a mondanivalójukat. Szerintük ezt meg azt akartam a lányuktól. A párom közölte, hogy tud a dologról, és mindenkinek jó lett volna ha tudunk segíteni. De tudja, hogy semmi megkörnyékezés nem volt, maximum fèlreértés. Így megnyugodtak. Ez vagy két hete volt. Hét elején felhívott a hölgy, mikor tudna beköltözni. Mondtam, hogy nem aktuális. Erre, de miért? Szépen nyugodtan elmondom, és nem érti.
2018. júl. 14. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!