Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom egyik legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyik legjobb barátja egy nagyon vonzó, vele ellenkező nemű. Mi van ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy közeli barátja a baráti körén túl. Ez a személy pedig lány, és eléggé szép. Feltűnően szép. Egy gyönyörű nő, aki még az egyik legjobb barátja is, tehát kedveli. A lánynak van barátja (hála égnek). Szerintem nincs ember, aki jól viselné, ha a párja legjobb barátja egy feltűnően szép/helyes ellenkező nemű lenne.

Amikor találkoztam vele, kedves volt velem, de amúgy van az a fura tulajdonsága, hogy sokat hümmög. Úgy kommunikál, hogy nem mond szavakat, ha nem muszáj. Pl. igen válasz helyett igenlően hümment, hogy ühüm. Kérdés helyett kérdőleg hümment, hogy hm? Ha valami nem tetszik neki, akkor ilyen nem tetsző, mély hümmögést hallat. Ha meg tetszik neki valami, akkor magas hangon hümment egyet elismerőleg.

Szóval ő a hümmögős, jófej, gyönyörű, okos legjobb barátnő... Szerintetek?

Ha találkoznak, mindig kettesben, mert nincs közös baráti körük.


2018. júl. 6. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Szívás.:D

Én nem akarnék olyan barátnőt, akinek fiú barátja van és kettesben találkozgatnának.

2018. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem feltétlenül jelent rosszat, ha párunknak ellenkező nemű barátja van. Létezik férfi és nő közti barti barátság. A viszonyuk mértéke, erőssége nagyon változó lehet. A felszínestől a szoros baráti kapcsolatig. Mindez nem feltétlenül jelent szexuális érzelmeket.

Persze, akadnak olyan jellegű férfi nő barátságok, melynek alapja a szexuális vágy, amely nem passzol össze. Mondhatjuk, nem működik a kémia csupán a szimpátia.

Szabályok nincsenek az életre! Tehát, nem lehet kijelenteni, hogy egy ilyen barátság ne árnyékolná be egyik vagy másik szerelmi kapcsolatát saját párjával. Hiszen akiben féltékenység szikrája bújuk meg, az nem tud egy ilyen partnerrel együtt élni.

Kedves kérdező! Egyértelmű, a kérdés felvetése feltételezi, hogy ez a szikra benned lakozik. Amíg, nincs konkrét probléma, amikor valódi ok nélkül zavar téged párod barátsága, ott előbb-utóbb komolyabb vitakérdés lesz e-téma. :-(


Egy azonos nemű barát is jelenthet gondot egy partner számára. Nem szexuálisan, inkább a rossz ráhatások okán. Pl.: aki rendszeresen bajba sodorja, úgymond rossz társaságba viszi...stb.

Az élet nem tervezhető előre. Persze, úgy képzeljük, mi irányítunk, de ez önámítás. Apró döntéseket hozhatunk, a többit az élet alakítja.

Az élet nem egy szikla, mit szét kell törni, hanem egy folyó, amellyel együtt kell úszni.

Próbáld meg a legjobbat kihozni a helyzetekből! Amennyiben sikerül barátkozz össze párod baráti barátnőjével. A lehető legjobb arcod mutasd. Talán sikerül megtalálnotok a közös hullámhosszot. Indulj ki abból, egy közös már van bennetek, mindketten kedvelitek párodat.

Amit nem szabad feledned, az ő kapcsolatuk sokkal régebbi, mint a veled való, így feltételezhető, sokkal erősebb is. Tudom, ez a gondolat féltékenységet gerjeszt. Ám, belegondolva, konkrét ok nélkül. Agyunk, szívünk, érzelmeink játéka.


Az ötven éves korhoz közeledve, elég sok kapcsolat, két házasság, négy gyermek után rájöttem, a rohanó világban az élet értelmét keresni hasztalan. Elmegy, sőt, elrobog mellettünk az élet, ha túl sokat agyalunk apróságokon. Élni kell a saját életünket és örülni, ha valakivel osztozhatunk néhány kellemes pillanatában.

Tehát, ne a problémákra, hanem a jóleső helyzetekre koncentrálj!

Bízz párodban! Mondhatnám, bízd rá a döntést. Ha szeret téged, nem fog megcsalni, ha nem szeret, úgy sem tudod megállítani. Mindkettő helyzet felszínre jön. Amikor eljön a döntés ideje, majd akkor lépni fogsz.


Még annyit megjegyeznék, mindenkivel nem lehet szimpatizálni, mindenkinek nem lehet megfelelni az életben. Párunk (családtagjaink) barátai, ismerősei között mindig vannak számunkra szimpatikusak és antipatikusak, de mindkét típust el kell fogadnunk párunk (családtagunk) szeretete okán.

2018. júl. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Attól, hogy te gyönyörűnek látod a lányt, még nem biztos, hogy a párod is így tekint rá.


Volt hasonló élményem, féltékenykedtem és utolsó sz*rnak éreztem magam, aztán kiderült, hogy a páromnak egyáltalán nem is tetszik az illető. Pedig szerintem tényleg egy 10/10-es álomnő volt külső és belső szempontjából is.

2018. júl. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Mhmmm. Ühümmmhümm, khmm ahamm hümmmühümm. Ehemm hümm ehe, ahamm hümmmühümm.

Viccet félre téve kérdem, hogy milyen a kapcsolata a barátnő hapijával?

Nekem is vannak csinos lánybarátaim, (igaz ők nem hümmögnek) akiknek a férjeik/barátaik, a legjobb barátaim régről, a lányokat is sok éve ismerem és férfi-nő relációban közömbösek vagyunk egymás irányába, szóval rossz érzéseket nem tapasztaltam egyik kapcsolatom an sem emiatt, legalább is ezt felém nem kommunikálták.

Itt sincs feltétlen baj szerintem.

31/f

2018. júl. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
"Szerintem nincs ember, aki jól viselné, ha a párja legjobb barátja egy feltűnően szép/helyes ellenkező nemű lenne." - Ezek szerint én nem létezem... :-D Különben meg a lánynak van barátja, akkor meg mit aggódsz?
2018. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

HA ennyire bejön neked tedd fel a kérdést:

Kinyalsz?

Ha hm, ühüm a válsz, már nyert ügyed is van :)

2018. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

>Szerintem nincs ember, aki jól viselné, ha a párja legjobb barátja egy feltűnően szép/helyes ellenkező nemű lenne.


Nos, tévedsz. A te személyes éretlenséged miatt értékeled le annyira mélységesen saját magadat, a párodat és a kapcsolatotokat, hogy azt hiszed, ennyi már romba is dönti azt.

2018. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem, ezen nem kell aggódni. Nekem is van férfi barátom, minden barátnőjével le kellett futnom, az "értsd már meg, hogy csak barátok vagyunk" köröket. Ha képesek lennénk ennél többet érezni, már rég családot alapítottunk volna, mert egy főnyeremény az én barátocskám. De nem tudok úgy ránézni egy olyan emberre, akit azóta ismerek, amióta élek. Ő inkább egy testvér a szememben, nem pedig egy férfi. Szerencse, hogy az a nő, akit elvett, ezt képes megérteni.

Szóval, amíg nincs rá okod, ne legyél féltékeny.

2018. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismerik egymást? Volt köztük valami régebben?
2018. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!