Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A könyvtárban próbálok csajozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A könyvtárban próbálok csajozni, akkor kihívják rám a rendőrséget?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem, hacsak nem nagyon durván csinálod 😂

Egyszer nekem sikerült, bár pont nem az volt a cél. Az volt talán életem első spontán összeismerkedése.

2018. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Azért ezt elképzeltem :D

-Haló, rendőrség? Kérem segítsenek, épp csajozás van folyamatban a városi könyvtárban.

2018. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, az, hogy megismerkedsz a két lottival még nem számít csajozásnak.
2018. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Legfeljebb csendháborításért.
2018. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hívják, csak ha háromszor lepisszeg a könyvtáros, de ha negyedszerre, akkor betör rád a kommandó.
2018. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kisebb városban vagyok könyvtáros. Oda nem ismerkedni járnak az emberek, hanem olvasni.

Nem a könyvtáros fog rád szólni, hanem az embertársaid, hogy ha nem maradsz csendben, vagy emelkedett hangnemben beszélsz.

Lehet, hogy egy nagy egyetemi vagy fővárosi könyvtárban az ismerkedés lehetséges, de ehhez ne fűzz nagy reményt.

2018. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért, meg is akarod ölni, fenyegetni, zaklatni?
2018. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!