Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket a "jeleket" ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a "jeleket" ugye vehetem úgy, hogy esetleg többet szeretne barátságnál?

Figyelt kérdés

Amikor pont volt szabadidőnk, elmentünk együtt ebédelni. (Semmi puccos dolgot nem kell elképzelni, a legközelebbi helyre beugrottunk, tényleg hirtelen jött.)

Szó volt róla, hogy mindkettőnket érdekel egy film, ami most megy a mozikban, viszont egyelőre még nem tértünk rá arra, hogy együtt nézzük meg. Szerintem erre sem kell sokat várni.


Sokat beszélünk, viszont ritkán tudunk találkozni, akkor is csak a kötelezettségeink miatt, viszont mindig kérdi, hogy mikor megyek megint arrafelé, tehát érdeklődő. Egyébként nagyon kedves és figyelmes, megnyerő személyisége van.


2018. dec. 10. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez semmit sem jelent konkrétan.
2018. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ezeket nem kell és nem érdemes jelnek venni, mert nem azok. Ha tetszik hívd el valahova, azt kiderül.
2018. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ezt erezned kell. Mindkettőtöknek. Talakozzatok menjetek el ide oda. Legy turelmes elobb utobb kiderul. Hagyj időt neki. Ennek az egesznek. Szerintem csak ugy nem történik semmi. Marmint nincsenek véletlenek.
2018. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajat tapasztalataim alapjan, 5 fiubarat utan, akiknel mind azt hittem, hogy tobbet akarnak, ez nem jelent semmit.


En kettesben mentem utazasokra, olyanokat bevallalt az egyik, amit a baratnojevel nem. A masik 400 km-t utazott, hogy talalkozzunk,

mindegyik olelgetett, meg puszilgatott,

nagyon sokszor mentunk kettesben etterembe vacsorazni, mint egy randi.

Az egyiket pl en nem is hivtam, csak o keresett telefonon, orakat beszelgettunk amikor talalkoztunk,

volt amelyik meg hazassaggal is viccelodott, hogy annyit talalkoztunk.

Es megis, otszor estem pofara. Mindegyik csak havernot latott bennem.

Szoval szerintem amit leirtal abbol nem igazan lehet megallapitani.

2018. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés az, hogy TE szeretnél-e többet barátságnál?

Ha igen, akkor a válasz, hogy hívd el, és kiderül.

2018. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Nyugodtan, ha pofára akarsz esni. Ezek nem feltétlen jelentenek többet, mint egy közelebbi ismerőssel való időtöltés.

Megjegyzem: ha el mert veled menni ebédelni, randira is el mert volna hívni. Ha többet akarna...

2018. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, nyugodtan megjegyezheted, meg a stílusod is módosíthatod, ha már nagyon okosnak akarsz tűnni. Mindenesetre nekem azóta jóra fordultak a dolgaim és elhívott randizni.
2018. dec. 10. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alig 3 óra alatt így megoldódott ez a nagy probléma, szombaton esküvő. Na, puszi! ;D
2018. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!