Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy visszautasítottazok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy visszautasítottazok valakit és nem állt le?

Figyelt kérdés
Nagyon durva, követ is. Mindenhol letiltottam, egyszerűen félek, idegesít és nem merek vele beszélni, inkább tűröm hónapok óta...
2018. dec. 10. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendőrség, jelentsd fel zaklatásért. Ilyen nem volt csak max olyan, hogy minden egyes buliban(baráti társaságos buliban rám mászott a srác, még úgy is, hogy ott volt a párom, én meg nem győztem előle menekülni.
2018. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kocsikat cserél és úgy követ, brurális, ment ez egész nyáron és azóta is töretlenül. Az új módszere, hogy házbejáratikba áll be, hogy ne vegyem észre és kitolat elém...
2018. dec. 10. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs pár nagyobb darab haverod, aki "elbeszélgetne" vele? Általában hatásos szokott lenni.
2018. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel ezen megmozdulásokat videóra, és jelentsd fel... Továbbá szerezz be gáz sprayt, biztos ami biztos.
2018. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!