Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszédban lakó pasi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédban lakó pasi miért vált ki belőlem ilyet?

Figyelt kérdés

A szomszédban lakik egy férfi, akivel nem sokat beszélgettünk eddig, pedig már régóta egy lépcsőházban élünk. Mostanában úgy hozta a sors, hogy többször összefutottunk és váltottunk pár szót. Ritkán láttam mosolyogni (emiatt elég mogorvának, komolynak gondoltam), de a mostani alkalmakkor többször rám mosolygott és a mosolyától "besokkoltam":) Szinte mindig azon gondolkozom milyen indokkal kopoghatnék be, de már félek, hogy hülyének néz. Persze mindig kedves és segítőkész, teljesen más, mint, amit gondoltam róla. Párom van és gyermekem, 32 eves vagyok, ő 30. Nem tudom mi van velem!? Ti voltatok már így?

(lehet azért is írtam ki ide, mert ez a nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek szituáció van :/ :) )



2018. dec. 10. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedből csak egy dolog nem derült ki. Te mit szeretnél ettől a pasitól?
2018. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bajok vannak ha gyerek meg a párod mellett ilyeneken tudsz pörögni. A leírás alapján te vonzódsz a sráchoz, ami nem egészséges a te helyzetedben. Megoldás az lenne hogy ne állj vele szóba és ne ájulj el tőle ha meglátod, mert minden mosoly és egyéb reakció tőled az egy jel neki.
2018. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok félrelépni és igazán azt sem mondhatom, hogy itthon gond lenne. Mindig helyén tudtam kezelni a dolgokat és reális gondolkodású vagyok. De ezt most nem értem és nem tudom miért? Ezért is gondoltam, hogy le/kiírom magamból. Viszont valamiért jó...
2018. dec. 10. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Valakit nagyon meg fognak dugni
2018. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ebből dugás lesz.
2018. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom a párod, mert téged bárki eltud varázsolni. Nem vagyok benne biztos, hogy nem tennéd szét neki a lábad. Félsz, de ott motoszkál benned a "de jó lenne vele" érzés. :)
2018. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha bárki el tudna varázsolni, akkor szerintem az elmúlt 8 évben nem lettem volna hozzá hűséges. Most sem all szándékomban félrelépni, sőt! Csupán ez az érzés fura...főleg részemről, tudva, hogy milyen voltam, vagyok!
2018. dec. 10. 18:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Aha, már értem mi a probléma! :)

8 éve vagy a pároddal, de mostanra ráuntál és eljátszol a gondolattal hogy hú de jó lenne ezzel az új sráccal.... Nem kellett volna ide kiírni ezt, mert elég undorító amit művelsz. Lehet még nem történt semmi és tényleg hűséges vagy, de akkor is. Átérzem ezt a helyzetet, mert én is átéltem már ilyet hogy a barátnőm megcsalt miközben azt hittem hűséges. Szóval ha tisztességes nő akarsz maradni akkor az elkalandozó gondolatokat is irtsd ki magadból, mert nincs rá jobb szó, kelleted magad neki és jól eső érzés ez neked.

2018. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es jól látja a dolgot. Bár szerintem vagy kamu a kérdés, vagy ha mégis igaz, akkor hihetetlenül faék vagy, hogy nem vagy tisztában a miérttel.
2018. dec. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
latom nagyon viszket.
2018. dec. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!