Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ha egy ismeretlen, de...

Csajok, ha egy ismeretlen, de környéketeken lakó (max50km) pasi bejelöl titeket Facebookon, akkor is vissza igazoljátok, ha nem tetszik? Vagy inkább akkor szoktátok vissza igazolni, ha tetszik is?

Figyelt kérdés
Magyarul, arra vagyok kíváncsi, ha bejelölök egy ismeretlen csajt, és visszajelöl, akkor szerintetek tetszem is neki, vagy ebből egyáltalán nem lehet következtetést levonni ?

2013. dec. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolod, hogy az összes csaj, aki visszajelöl fészbúkon, annak tetszel? Sok eszed van...!


Mondd, az hogy beszélj vele, eszedbe se jut?

2013. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem... a pl 250 ismerősömből 230-at személyesen is ismerek, azért jelölt vissza. De akit sosem láttam, az miért ?

Engem ha bejelöl egy ismeretlen csaj, tuti nem igazolom vissza, csak ha szép, és tetszik is nekem :D

2013. dec. 26. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül jelenti azt

van olyan pl, aki gyűjti az ismerősöket hogy menő legyen

2013. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Missi_Key ***** válasza:
a facebook nem randi oldal. valószínű azt hiszi hogy ismeritek egymást valahonnan.
2013. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!