Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten érdemes egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten érdemes egyáltalán elkezdeni csajozni 28 évesen, vagyontalan, albérletben élő férfiként?

Figyelt kérdés

Albérlet : 8nmes szoba.

Vagyon : nincs.

Autó : nincs.


Úgy gondoltam evezhetnénk együtt a jövendőbelimmel!


2018. dec. 11. 20:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

#9

Legnagyobb ostobaság lenne ilyen helyzetben egy benzinnyelő szar kocsira költenie a pénzét. Tudod mennyi a fenntartási és üzemanyag költsége egy szaros verdának? Ha számolunk azzal, hogy fél évente összeszarja magát és viheted a szerelőhöz horror összegért, a benzinköltség, a műszaki, a súlyadó az havi 100-ast elvisz. És akkor még nincs semmije, csak egy értéktelen roncs autója, ami évről évre veszít az alapból is mikro értékéből.

2018. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Na már hiányzott a kökin 8nm-es szobában élő volt alkesz. Ne siránkozz, tanuljál, hogy normálisan keress, és haladj valamerre, ahelyett, hogy sajnáltatod magad. Kellenél a ráknak, állítom mentális betegséged is van mellé, mert valaki ennyire hülye nem lehet, hogy hetente legalább 2-szer kiírja ezt a 💩-rt. Inkább önként vonulj be egy pszichiátriára.
2018. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
"gondolom nő vagy te is." Mindenki egy ilyen párt szeretne aki még a kis toprongyában is lekezelő a nőkkel
2018. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Azért az autót írtam, mert azt könnyebb elérni.

De látom a kifogások gyártása nagyon megy mindenkinek. Terveim szerint 28 éves koromra lesz kocsim.

Vegyél fel hitelt, ha ennyire kell a lakás. Komolyan, nem értelek. Van valami, ami zavar. Tegyél ellene. Tudom, hogy nehéz, de csak így jutsz előrébb.

2018. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Egész nap kérdéseket irogatsz ki. Van egyébként munkád? Vagy mivel töltöd a napjaidat? Mitől várod a változást, ha semmit sem teszel? Most úgy racionálisan...
2018. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nincs semmiféle mentális betegségem. Ja és én elégedett vagyok az életemmel, én nem vágyom materális dolgokra.


Csakhogy ha a nők meghallják hogy ennyi az életem, menekülnek egybők.

2018. dec. 11. 21:48
 17/25 A kérdező kommentje:

"Egész nap kérdéseket irogatsz ki. Van egyébként munkád? Vagy mivel töltöd a napjaidat? Mitől várod a változást, ha semmit sem teszel"


Nem érted. Engem csak az érdekel érdemes e így egyáltalán csajozni.


Min kéne változtatnom amúgy? Igen, vannak szegény emberek is, ez van.


A nők meg erről valahogy nem akarnak tudomást venni.

2018. dec. 11. 21:50
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

"Ja és én elégedett vagyok az életemmel, én nem vágyom materális dolgokra."

Pedig az ember materiális javakból él. És 30 felett bizony már nem olyan kellemes egy kis szobában nyomorogni.

Ha viszont ennyire elégedett vagy, akkor mire fel ezek a kérdések. Elképesztő, hogy milyen szinten hazudsz saját magadnak

2018. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Ha viszont ennyire elégedett vagy, akkor mire fel ezek a kérdések. Elképesztő, hogy milyen szinten hazudsz saját magadnak"


Látom megcsillan a nők logika... én elégedett vagyok az életemmel. A nőknek nem megfelelő ez, mert milyen béna hogy együtt kéne felépíteni valamit.

2018. dec. 11. 22:00
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
19.: nem az a béna, hogy együtt kell valamit felépíteni. Az a béna, hogy te egyáltalán semmit sem tudsz beletenni a kapcsolatba. Ha saját magadnak nem tudsz semmit felépíteni, miért akarjon bárki is veled felépíteni valamit? Azzal építek közösen, akiben látom a hajlandóságot. Benned ebből szemernyi sincs.
2018. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!