Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor ir, ha en rairok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor ir, ha en rairok, ez azt jelenti hogy nem erdeklem?

Figyelt kérdés

Tehat en irok a pasinak es csak akkor van parbeszed , ha en irok

Most mar azt is kesve teszi

Erezteti , ezaltal , hogy hagyjam békén?

Folyton kerdezte , hogy mikor utazom hozza , az elejen , mert ö masik varosban lakik

Biztos úgy érzi , hogy en kéne tegyek a kapcsolatert , mert ö jobb mint en?

Vagy azert tamaszt ilyen követelmenyt mert amúgy sem gondolja komolyan ?



2018. dec. 12. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Vagy nem érdekled, vagy játszadozik
2018. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ő utazik? Ennyi lovagiasság lehetne benne! Szerintem felejtős ne haragudj ezt írom. Ha érdekelnéd magától is írna!
2018. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írogatás helyett találkozzatok, mondjuk a két város között félúton. Sokkal többet megtudnátok egymástól és egymásról személyes kommunikációval, nem kéne itt találgatni.
2018. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég érdekes világot élünk, én soha nem vártam el egy lánytól az elején, hogy ő legyen a kezdeményezőbb, nem egyszer volt mikor egy túlórával egybekötött meló után még levezettem 200+ km egy lányért, mert annyira érdekelt és kezdetben nem volt más, mint csak ismerkedés, mégis megérte. Ha csak testileg érdekelne egy lány akkor azért ennyit nem tettem volna érte, de akkor is a kezdeti lépést illendőnek tartom, ha a férfi teszi meg. Esetében a hozzáállásából adódóan valószínűleg azért hidegült el, mert nem érdekled, nem vesz komolyan, máskülönben azért jobban teperne érted (ha igazán férfi lenne)
2018. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekled
2018. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak megakart ... de ráunt, hogy várnia kell rád és már a fecsegéshez sincs kedve.

Tipikus történet, főleg ha valami társkeresőn kapartad össze. Hagyd a manóba, lesz még pár ilyen, nem kell velük foglalkozni, tapasztalat :)

2018. dec. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én akkor csináltam ezt ha már le akartam rázni vkit...gondold meg érdemes e folytatni így.
2018. dec. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyoldalú érdeklődést nem érdemes erőltetni.
2018. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!