Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha felemésztenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havaseső kérdése:

Mit tegyek ha felemésztenek ezek a gondolatok?

Figyelt kérdés

Ha ezt valaki végigolvassa, annak hatalmas respect.

Kezdjük egy bemutatkozással: 19 éves lány vagyok, valami hihetetlen zavaros fejjel és túlbuzgó érzelmekkel.


A történet úgy kezdődik, hogy 15 évesen összejöttem az első barátommal. Jól elvoltunk több hónapon át, elnevetgéltünk, hülyéskedtünk. Egyszer csak egy hirtelen gondolat jött a fejembe. Feltettem magamnak a kérdést: mi van ha leszbikus vagyok?

Ami egyébként nem tudom, honnan jöhetett, hiszen életemben nem gondoltam úgy lányra. Na ennél a pontnál elkezdtem zokogni, de nagyon rohamosan. Azt gondoltam valami baj van velem. Anyukámnak elmondtam sírva, és azt mondta, hogy ha az lennék sem lenne vele semmi baj. Megnyugodtam. Telt, múlt az idő és jött egy újabb korszak. Ez sokkal rémisztőbb volt mint az előbbi. Ennél már komoly identitás zavarral küzdöttem. Az fordult meg a fejemben, hogy mi van, ha én igazából férfi vagyok belül? Na nem is kellet több, azonnal tulgondoltam az egészet. Volt időszakom amikor nem tetszettek a melleim magamon, szakállát akartam növeszteni és csodáltam a férfi nemet. Érdekes, mert ebben az időszakban sokkal maszkulinebbnek éreztem magam, és mégis úgy éreztem, hogy a fiúkhoz vonzódom. Ezzel a zavarral jártam egyébként pszichológushoz.

Na mindegy. Az a lényeg, hogy ez a korszakom lezárult szerintem, de néha még érzem azt a maszkulinitást ami bennem van.

Eltelt kb. egy év.

Lett egy másik barátom. Neki elmondtam, hogy valószínűleg a lányok is tetszenek nekem.

Nem volt vele semmi baja, ugyanúgy szeret ettől még.

Amikor összejöttünk ezzel a fiúval, az első pár hónap zökkenőmentesen ment, legalábbis az én fejemben. Utána elkezdtek kavarogni a gondolatok. Megtetszett az egyik lány osztálytársam, meg elkezdett tetszeni az ő egyik lány barátja. Vagyis igazából nem tudom, hogy ez most mi, igazából arra gyanakszom, hogy azért nem csendesül le ez a dolog, mert nem volt még szerencsém kipróbálni lánnyal. Mármint nem feltétlenül a sz*xre gondolok, hanem bármilyen kapcsolódásra. Egyet biztosan tudok, az pedig az, hogy a barátomat teljes szívemből szeretem és holmi fellangolások miatt nem hagynám el. Csak így úgy érzem magam, mintha becsapnám. Borzasztóan érzem magam, ha nem vagyok vele. Ha vele vagyok, nem gondolok rájuk, mert csak a barátomra koncentrálok, de ha egyedül vagyok ezek a gondolatok jönnek fel. Ráadás a tűzre, hogy szerintem most az unokatestvérem is megtetszett. Nem tudom tényleg hogy ez micsoda. Mielőtt járni kezdtünk volt érdeklődésem lányok felé, de hogy az unokatesóm nem jutott eszembe az biztos. Ezt hogy kéne elmondanom neki? Vagy várjak hátha majd az idő megoldja? Nem engedném el a barátomat, úgy érzem hogy nagyon passzolunk egymáshoz, de felemesztem magam ezekkel a gondjaimmal. Köszi, ha valaki elolvasta, és köszönöm előre is a tanácsokat!



2018. dec. 13. 01:39
 1/4 A kérdező kommentje:

(Az unokatestvérem is lány.)

Nagyon közeli kapcsolatban vagyok vele meg voltam is mindig, de nem szeretném, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Mámint józan ésszel engem ez kiborít, hogy ilyen gondolataim vannak róla, ugyanakkor meg nagyon sok ilyet olvastam itt, ami nem nagyon, de legalább egy kicsit megnyugtatott, hogy nem vagyok egyedül. Tudom, hogy legalizálva van az unokatesóknál is már a házasság, de ugyebár mindketten lányok vagyunk, (egyébként neki biztos, hogy soha nem fordulna meg ilyen a fejében, csak én vagyok a tülgondolo kettőnk közül, barátja is van neki is) és a leszbikus házasság nem legális Magyarországon. Remelem hamar túl leszek ezen a részén is az életemnek.

2018. dec. 13. 01:56
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Biszex vagy ennyi. Nincs értelme bánkódni
2018. dec. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb lánynak / nőnek tetszenek más lányok vagy nők, de ettől még se biszex, se leszbikus nem lesz senkim (én is voltam így, mint te, kipróbáltam a szexet és annyira undorított, hogy soha többet. De még mindig megnézem a szép nőket :) )

Szerintem kicsit zavarodott lehetsz, ami nem csoda, a média nagyon érdekes példákat állít manapság elénk. Várj azzal, hogy elmondd ezt a barátodnak, szerintem el fog múlni. Nyilván nem pár hónap alatt, de fél-egy év alatt szerintem "várható a javulás" :)


24N

2018. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne spilázd túl, biszex vagy és kész. Azért vagy rákattanva a csajokra ennyire, mert elfojtod magadban a dolgokat, majd csillapszik ez még. Nem nagy ügy ha megbékülsz magaddal.
2018. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!