Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, most tőletek kérdeznék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most tőletek kérdeznék vmit. Mi a külömbség a fiú baratotok (mondjuk a legjobb fiúbarátotok) és a barátotok mint pasid között?

Figyelt kérdés

#Érzelmek gondolatok ..
2015. dec. 18. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányok pls, ez egy igen érdekes kérdés, választ:D Én is kíváncsi vagyok
2015. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az, hogy a fiú legjobb barátomat nem kívánom testileg, mármint semmi ilyen testi dolgot, mivel BARÁT:D Szóval nem csókolom meg meg ilyenek. Röviden ennyi:D
2015. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
van külömbség sima barát és sima barát között is, szóval kicsit fura kérdés, de volt már legjobb barátom fiú, akit tényleg csak barátnak szerettem volna-ő nem úgyhogy megint bonyolult sztori-de a lényeg hogy a barátnál nincs kölcsönös vonzalom,-elég ritka hogy létezzen olyan hogy mindkettő túllép azon hogy szex, de hát válaszoltam?
2015. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Páromba szerelmes vagyok, barátomba nem :D

Lebutítva a barátom nem hiányzik, csak ritkán, barátomat max megölelem, és nem is beszélünk annyit, de bízom benne és tisztelem.

Párommal van testiség, rettenetesen tud hiányozni, sokat beszélünk, bízom benne, tisztelem, ismerem, szeretem.

Nagy vonalakban ennyi.

2015. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb fiú barátom nem vonz fizikailag, és ahogy előttem lévő írta, nem hiányzik annyira, mert azért ő is tud hiányozni.

A szerelmem vonz fizikailag is, SZERELMES VAGYOK BELÉ, hiányzik, olyat érzek vele, amit a barátommal nem. 16/l

2015. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitségeteket :) sokat segitettetek :)

És szerintem nem csak nekem ;) :D

2015. dec. 19. 00:48
 7/8 anonim válasza:
90%

En sajat tapasztalat alapján azt vettem eszre, hogy igazi fiu-lany barátság nemigazán létezik, legalább nagyon szoros nem. A legjobb barátom fiú. A különbség közte es a párom között, hogy ő meleg😄 Es mivel én nem vonzódom hozza es o se hozzam, nagyon jóban vagyunk. Legalább olyan fontos számomra, mint a párom, és sok dolgot inkább vele beszélek meg, ami szerintem nem rossz. Inkább szerencsésnek érzem magam, hogy van egy ilyen jó barátom:) azért mondtam hogy szerintem szoros fiu-lany barátság máshogy nem letezik, mert akárhányszor osszehaverkodtam egy fiúval, vagy én estem bele, vagy o akart tobbet én pedig nem es a vegen mindig eltavolodtunk egymástól ami nagyon rossz érzés, akkor is, ha én nem akartam semmit, mert egy barátot veszitettem el vele.

Hát, nem tudom mennyit segitettem ezzel, de mindenesetre jo érzés volt leirni😄 lehet páran megcafolnak majd, nekem ez a velemenyem:)

17/L

2016. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat a legjobb fiubaratomhoz soha nem tudnek vonzodni:D mar csak azert sem mert tonkretenne a baratsagunkat..
2016. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!