Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy manapság egyre több "agglegény", vagy egyedülálló fiú/férfi van?

Figyelt kérdés

Manapság - már csak a fiú/férfi ismerőseim révén is - azt veszem észre, hogy egyre több olyan fiatal férfi van, akik nem rendelkeznek komoly párkapcsolattal, max csak ilyen "felszínes, sablonos" viszonyuk van egyes nőkkel (magyarul jóba vannak, de nem úgy, hogy összejöjjenek egymással). Pl. az egyik haverom is bőven 30 felett jár, ugyan "rendben van" az élete de még most sincs igazi párkapcsolata, míg a lánytestvérei már rég együtt vannak valakivel, valamelyiknek már gyereke is van. De szintén vannak még olyan fiatal srác ismerőseim, akik szintén agglegényként élnek és pl. a nyarakat is max csak a jobarátaikkal töltik el, mint mondjuk egy barátnővel. Persze nincs ezzel gond, csak azért tényleg furcsa, hogy egyes embereknek simán összejöhetne valamilyen formájú kapcsolat a nőkkel, de mégis agglegényként élnek.


Szerintetek mi lehet ennek az oka?



2018. dec. 13. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Én lassan 24 éves leszek és úgy kb 15-21 éves korom közt próbálkoztam az összes módszerrel ami eszembejut, viszont 90% ban mindig a külsőm volt a gond egyből elutasítás kb , ha neten beszéltem lányokkal többnyire jól ment de ahogy képcsere jött egyből megszakadt a dolog! A maradék 10% meg a nekem nagyon nem tetsző lányok, nincsenek nagy igényeim csak egy,hogy vékony legyen ebből nem tudok nem engedni minden más nem zavar, de úgy gondolom, hogy elég időt pazaroltam egy olyan dologra ami reménytelennek látszik, így manapság már nem foglalkozom igazán a társkereséssel!
2018. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
-nem *
2018. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

"És mi lehet az oka, hogy a lányok/nők általában hamarabb/nagyobb sikerrel szereznek maguknak párt?"


Ahány lány párt talál, annyi fiú is. És ahány fiú talál párt, annyi lány.

Most a melegeket és Marslakókat ne számítsuk.

2018. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
3-as okfejtése hibátlan. Respect!
2018. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
#3 jó dolgokat írt, olvassátok el.
2018. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert a válás veszélyes a férfiaknak.
2019. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Bátortalan, vagy nem bátortalan,csak nem tudja, hogyan kell ismerkedni, kontaktot kezdeményezni, mert mondjuk mindigis introvertált volt; karrierista; "unalmas, szürke egér"

ilyen jelzők jutnak nekem eszembe ennek a kérdésnek a kapcsán

2020. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy a mai huszonéves korosztály rettentő komolytalan, és a nők nem erre vágynak, hanem egy olyan pasira akire számíthatnak, fenézhetnek. De most nem arra gondolok, hogy legyen pénzes, hanem legyenek tervei, célja az életben. De soknak nincs, csak, hogy meg tudják venni a mostani legújjab és legdrágább telefont. Aztán ebből szoktak fakadni azok a kérdések, hogy a 20 év körüli nők miért vannak idősebb férfiakkal? Pont azért mert ők még tudják mi a felelősség, fontossági sorrend stb. A cégnél is több olyan fiatal srác van akinek nincs senkije, és terve sem a jövőre. Egyik pl az anyjával lakik, tele adóssággal, de be nem jönne túlórázni, másik meg kilómétereket mászkál műszakban míg megy a gépe, de ha szólunk neki, hogy plusz munka van a CNC gépből kikerülő anyaggal, akkor neki fáj a lába. Tisztára mint egy hisztis p.. , úgy viselkedik sokkszor.

44F

2020. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!