Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ezen megsertodtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezen megsertodtetek volna? Fiuk ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Kicsit sikerult hiznom...Most vagyok kb 47-8 kg.Este fekszek az agyon egy szal bugyiban, es párom megjegyezte, hogy Nah' kezd homlokos lenni a p.ncid

Erre en: es igy jobban tetszik neked?O közli, igen.Mondom ha meg homlokosabb lenne, megjobban bejonne?O persze!Mivel kicsi a p.ncid, igy jobban ervenyesulne.WTF??Hat bocsi, nincs tevepatam, kicsi lapossal áldott meg az Isten..Valahogy nekem ez állati rosszul esett, mert szamomra ez azt bizonyítja, hogy ahogy vagyok, ugy nem is tetszek neki...Vagy csak en fujom fel???



2018. dec. 14. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy homlokos? :D
2018. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lapos a szemeremdomb, hanem olyan dombos, na, nem lehet mashogy leirni.
2018. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te reagálod túl. Egyértelmű, hogy nem sértésnek szánta, hanem megdicsért egy változást. Senki nem tökéletes, és senkinek nem lehet teljesen megfelelni. Nekem is jobban tetszene a párom ha magasabb/izmosabb/jóképűbb lenne, de attól még nemcsak ez számít. Így is vonzónak találom és szeretem, és ez a lényeg. A párod valószínűleg ugyanígy gondolja. Ha a punci kinézete érdekelné, nem veled lenne, de mégis te kellesz neki.


Szerintem teljesem felesleges megsértődni ezen. Ráadásul ha most kiakadsz, legközelebb biztos nem fogja elmondani a véleményét. Ha megbántott ezzel, akkor kulturáltan beszéld meg vele, de ne bántsd, mert ő sem bántani akart.

2018. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt tartós a sertodottsegem..Csak hirtelen rosszul esett.😊 mar csak azert is, mert elotte par nappal azt mondta, neki bejon a nagy hátsó..Es hat sajnos nekem nincs nagy..Keréknek kerek, de pici.Viszont ami mellette szol, sosem vokt mell parti, es a melleimet gyakran dicséri 🤔
2018. dec. 14. 13:06
 5/5 exronin ***** válasza:
100%

Micsoda egy hiú, hisztis csaj vagy...😉 😀 Megdicsèr valamit, te meg túlgondolod... Tudod ő férfi, nem úgy beszél, mint egy nő. Ha Megdicsèr, akkor az azért van, mert tetszel neki. Pont. Ennyi és nem több.

Viszont a soraiból kiderül, hogy szereted, szeresd csak, de okosan!

2018. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!