Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymellű lányok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymellű lányok valóban kövérnek tűnnek?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni itt, hogy sok férfi azért nem akar nagyobb mellű lányt, mert azok még akkor is kövérnek hatnak, ha nincs rajtuk felesleg.

Illetve sok nő ezért szeretne inkább pici (AA, max B) melleket, mert a nagyobbaktól (E-F) már könnyen kövérnek lehet tűnni.


Nekem mindigis nagy mellem volt (75F), holott nem vagyok kövér (170/60), legalábbis én nem látom magam annak.

Most akkor valóban annak látszódhatok? Pláne így télen.


2018. dec. 14. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez szuper nettó hülyeség.
2018. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Uh, ne izgass! :)
2018. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Inkább azt szokták sérelmezni, hogy a nagy könnyen lesz lógós. Amúgy szerintem mindegy mekkora.

32/f

2018. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Hmm.... A magasság és súly is tetszik. Kíváncsi lennék egy egész alakos képre rólad. Egyébként szerintem teljesen átlagos méretű a melled a magasságodhoz képest. Milyen évjárat vagy?
2018. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer sem láttam ilyet itt...
2018. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Ismertem olyan lányt, aki télen jól felöltözve olyan kis daginak tűnt, de aranyos, csinos volt, aztán ahogy jött a nyár....hatalmas mellei voltak, de vékony lábai, karja, lapos hasa.

És olyankor nagyon csinos volt.

Lehet, figyelni kell az öltözködésre, hogy ne tűnj ilyennek, de vannak, akik nem ezt nézik. :)

2018. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

:D


Denis Milani mióta kövér? Hisz természetes nagy melle van.


[link]

2018. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg figyelni kell az öltözködésre, de ha tényleg te is nagymellű vagy, és használsz tükröt, akkor tudod, miről beszélek... egyszerűen vannak olyan ruhák, amik csak kismellű nőknek állnak jól, mi töltött galambnak látszunk bennük lapos hassal is.
2018. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagy a mellem, alacsony vagyok, rövid a derekam. Igen, bizonyos ruhákban daginak látszom.
2018. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!