Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az ártatlannak "tűnő" lelkes lányok válogathatnak kedvükre a férfiak közül és egyszerre többel kavarnak?

Figyelt kérdés

25 év feletti férfiak körében ezek a lányok a népszerűek. Talán amiatt, hogy fiatalok, lendületesek és mindennek tudnak örülni. Nem törte meg őket ezernyi csalódás és igazán támogatóak. Nem kell feltétlen gyönyörűnek elég ha kedves arca van és ad magára. De felettébb természetes marad Kis hercegnők szinte, a szó ártatlan és nemes értelmében.


Vagyis én egyértelműen ezt látom a 21 éves szobatársamon. Ennek a lánynak a kezéből szinte esznek a férfiak. Tény, hogy ügyesen csinálja. Elhiteti velük, hogy odavan értük és csak úgy ragyog a szeme ha egyikükre néz. Nem elírás, igen több van neki egyszerre. Hisz melyik férfi fogna gyanut, hogy megcsalják ha: a lány támogatja őt mindenben, figyel rá (borzasztó memóriája van sosem keveri össze őket) és megkapja azt a rajongást amire már régóta vágyott, meg lehet vele jelenni mindenhol és nem használja ki őt...



A szobatársam egyszerre 2 párt tart és élvezi. Egyáltalán nem használja ki őket anyagilag. Például sosem engedi hogy meghívják bármire.

Kérdeztem, hogy mégis mire jó ez. Ő annyit mondott, hogy egyszerre két férfit boldoggá tesz és ez egy win-win helyzet. Bár általában félévnél tovább nincs egyikkel sem. Sosem derül ki, hogy más is van a képben, hisz heti 1 változatos időben megejtett tali és gondosan kezelt facebook beszélgetések megkérdőjelezhetetlenné teszik őt.


Erről mi a véleményetek? Megcsalás szerintem eléggé, de szerinte ma már a monogámiát nem lehet senkitől sem elvárni. Ti is úgy látjátok, hogy manapság még a legártatlanabbról se lehet elhinni hogy nem lépne félre. Egyáltalán nem az van mint korábban, hogy az öltözködésből és pár randiból megítélted, hogy milyen mentalitású adott lány. Vannak (mint ahogy ő is), igazi modern fruskák.



2018. dec. 14. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen megcsalás amit leírtál.

Viszont nem csak ez a bökkenő vele, hanem az is, hogy ezt nem lehet akármilyen szinten űzni, mert rengeteg időbe kerül a kapcsolatokat fenntartani.

Esetleg nem gondolt még arra az ismerősöd, gazdaságosabb lenne egyszerre 1 valakivel járni? Így koncentrálhatna az életben más dolgokra is.

2018. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
A nők félelmetes férfibőségben élnek, főleg fiatalon. Miért ne használnák ki, ha egyszer megtehetik. És látod, simán megtehetik, mi tartaná vissza őket?
2018. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
A mai kor egyértelműen a nőké. Pitiző, önmagukat megalázó, nőies férfiak világa köszöntött be, ahol 1 nőre 100 férfi csorgatja a nyálát.
2018. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a célja vele a lánynak? Vagyis neki ez miért öröm? Szerintem azt élvezi hogy rajonganak érte. Ez egyrészt minden nőnek jól esik, plusz ha gyermekkorban nem kapta meg a neki járó figyelmet most pótolja.


Ez a típus amit leírtál, ez vagyok én is. Annyi különbséggel, hogy a túlzott idealizmusom és tapasztalatlanságom miatt látszom ártatlannak. 16-50ig jönnek és a kegyeimet keresik. Viszont nem tudom hogyan tudja ezt valaki élvezni. Nekem elég lenne csak egyetlen egy aki teljes szívéből szeret. A többi nyűg.


Hogy nekem mi előnyöm van ebből? Semmi. Nem bízik bennem a barátom, aki kisebbségi komplexusos, a főnököm aki nő utál, mert a férfi főnökeink engem jobban "kedvelnek", a figyelmüket szintén sz@rul kezelem. Sose tudnám "kihasználni a helyzetem" hogy még tükörbe se tudjak nézni.


Visszatérve a kérdésre, szerintem ez nem ilyen általános dolog. Aki lelkes és frissítő társ, támogató ember, 40, 50 évesen is simán buknak rá a férfiak ha sugárzik az életkedv, az nagyon vonzó tud lenni.

2018. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez az hogy vonzó! Én férfiként mondom, hogy rohadtul unalmas a munkahelyemen is az látni, hogy a 3 női kollégám körül zsong az egész cég. A szórakozóhelyeken ugyanez a felállás, a netes társkeresőkön dettó. Hihetetlenül óriási a túlkínálat a férfiakból, és ez sajnos begyűrűzik a házasságokba is. Egy férfiért nem kell odalenni, nem kell támogatni, szeretni... minek? Az ajtón kívül máris végtelen a kínálat! A nők válogathatnak a férfiak közül korban, magasságban, testalkatban, stílusban, egzisztenciában stb. Bakker, a nőknek csak megszületni volt nehéz!
2018. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha veled heti 10 csajszi akarna randizni, és lenne köztük havonta egy, aki igazán az eseted, akkor lehet te is többet tartanál meg közülük egyszerre... fél év alatt 6 is lehetne, nem csak 2...
2018. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tarházi ringló
2018. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!