Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik az összes nőt kegyetlen, elkényeztetett, beképzelt lényeknek állítják be, akik a férfiakat csak tárgynak tekintik és folyamatosan válogathatnak közülük, tényleg el is hiszik ezt?

Figyelt kérdés
Vagy csak játszák a hülyét? Mert ha tényleg komolyan gondolják, az egészen félelmetes...
2017. nov. 25. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Én tényleg elhiszem.
2017. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lenne okom azt gondolni. De nem... Bízok benne hogy van normális nő a világon.
2017. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nem is ez a gondom. Inkább az, hogy hülye kérdéseket teszel fel, miközben Patuska lájv van...
2017. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2%
Kedves kérdező! Kíváncsi lennék, mint kívülállónak, mi a véleménye az intelligenciáról? Tudja mit? Nem is kell megválaszolni, amúgy is kívül esik az érdeklődési körömön. :)
2017. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, én ilyeket fogtam ki mindig. az ismerőseim persze kevésbé szebbeket de belülről normálisakat. ez van
2017. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy érdekes téma lenne, ilyen formában ahogy leírtad természetesen csak a megkeseredett emberek hülyesége.


Ennek ellenére valahol a legmélyén vannak benne igaz dolgok is.


Viszont szinte lehetetlen beszélni erről a témáról, mert olyan, mint bármilyen hitkérdés. Van 2 oldal, s a másik oldal érveit meg sem hallgatják, azokat eleve lesöprik, gyakorlatilag háborús logika érvényesül a témában, vagyunk mi, és vannak ők.


Így aztán csak egyre durvábban torzul a valóság, és nem is lehet kibeszélni.

2017. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Honnan tudod, hogy az összes nőt annak tartják? Szerintem elég, ha csak a felük ilyen.
2017. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Elhiszem, mivel kb. ez a helyzet.
2017. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Megmutassam a mindennapokban? :) Olyan jókat nevetek rajta kínomban már manapság. :) Csak azért kerülnek el a nők, és még csak köszönni sem köszönnek sokszor,mert nem jóképűnek születtem... De természetesen amint kijön a "szépfiú" az irodából,neki egyből köszönnek,odafutnak hozzá,nyaliznak neki stb.

Akkor hallgattam a buszon két csajt,akik eléggé buták voltak mint a föld, és még igénytelenek is magukra.

"Jajj hát az xy futott utánam,aztán jött a másik yz, de őt is dobtam,mert a zd sokkal helyesebb volt".

Hányszor hallottam már ezeket,és egyáltalán nem magukra adó nőktől,hanem tényleg igénytelen nőktől.

De még annyi példát tudnék ezekre felhozni,amik megtörténtek személyesen velem, Dunát lehetne rekeszteni velük.

Mikor egy teljesen átlagos csajjal próbáltam beszélgetni,és fennhangon leszólt,kinevetett majd odébb állt.

26/F

2017. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

#7 Miért? Nem a másik 50%-ára kellene koncentrálni, aki NEM ilyen?


22/N

2017. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!