Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyarok miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyarok miért nem tudnak túllépni a maradi, ósdni nemi szerepeken miért nem vesznek példát mondjuk a svédektől?

Figyelt kérdés

Az, hogy a férfi feladata a karrier, versengés, autó vezetés, amíg kicsi a gyerek eltartani a családot.

A nő meg maradjon otthon a gyerekkel, takarítson, főzön mosson, ne kezdeményezzen a férfiaknál, mert az könnyű vérűség és még sorolhatnám.

Nyugaton nagyobb az egyenlőség férfi, nő között és elégedetebbek, boldogabbak az emberek. Egy férfi nem feszül rá annyira, hogy férfiasabbnak tünjön ugyanez igaz a nőknél is.


2018. dec. 15. 16:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

Mert sok az ilyen oskori kovulet, mint a #9, akik ketsegbeesetten akarnak megorizni dolgokat, csak mert farkuk van. De ennek vege, most meg vergodnek, mint a partravetett hal.


Amugy itthon sem ilyen begyepesedett a ferfiak nagyobbik resze. Kis reszuk ilyen.

2018. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Mert szerinted akinek kényelmes, hogy ki van nyalva a valaga, az akarná, hogy ezentúl ez ne így legyen?
2018. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
10%

#10 Miért ne számítana? És más is van. Pl. férfiak között jóval több a kiemelkedő intelligenciájú személy, mint nők között, ezért több a férfi mérnök, informatikus vagy fizikus. A nők viszont gondoskodóbbak, szorgalmasabbak, ezért általában alkalmasabbak a háztartás vezetésére, de az se véletlen, hogy pl. férfi ápolót vagy óvónőt (tessék, erre még nemsemleges szó sincs) nagyítóval kell keresni.

Kérem a 0%-omat a fájó igazságért!

2018. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Azért ne csináljunk már úgy, mintha Szaúd-Arábiában lennénk, ahol a nő otthon főzőcskézik és nevelgeti az óvodáscsoportnyi gyereket, apa meg hazajön a bányából este és fel sem emeli a seggét másnap reggelig. Persze ilyen is van, de ez a ritkaság, egy-két kivétellel nem ismerek olyan nőt, aki ne dolgozna függetlenül attól, hogy van-e család-gyerek, vagy nincs. Öreganyám korosztályán kívül már senki nem botránkozik meg azon, ha egy nő nem tud főzni, nem akar házasságot, gyerekeket. Egyetlen mai magyar nő sem akar olyan férfival még csak parkapcsolatot sem, aki nem hajlandó a környezetét tisztán tartani, alapvető feladatokat elvégezni a ház körül, kivenni a részét a házimunkából. Autót férfiak és nők is vezetnek, szerintem kb ugyanolyan arányban, főzni az tud, aki hajlandó volt megtanulni nemtől függetlenül és ez nem valami új generációs jelenség, apám és nagyapám is szokott főzni. Kezdeményezni a kezdeményező típusú személyiségek szoktak, nők is ugyanúgy, mint férfiak. A férfiak között sem mindenki ilyen és pont hozzájuk illenek a határozottabb, magabiztosabb nők, akik tényleg léteznek itt Magyarországon is. Ma már itt is mindenki úgy alakítja az életét, ahogy neki megfelel.
2018. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

De ez a társadalom miatt van, ezt nem értitek komolyan? Vannak biológiai tények, pl. hogy a nők szülnek. Ezt nem lehet változtatni. Az, hogy nincsenek óvóbácsik, a társadalom hibája, amit bármikor meg lehetne változtatni, egy generáció alatt ki lehetne irtani ezeket az előítéleteket.


Mondjuk ha a férfiak nem húznák a szájukat a saját, illetve saját családjuk utáni elpakolásra, mert beléjük lenne nevelve a gondoskodás, simán mennének ápolónak is. Nem nevetnék ki, hogy haha, de bzi vagy. De ezt nem akarják a pasik, nekik ez így kényelmes.

2018. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, Nem vagyok “gondoskodó” tipus . Nem attól fugg hogy férfi vagy nő az illető.
2018. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 15-ös femináci, nem a társadalom miatt van. Mondj egy állatfajt, ahol a hím neveli fel a kölyköket! Az evolúció alakította ki azt, hogy melyik nem miben jó. Ha tovább erőltetjük ezt a nevetséges femináciskodást, talán pár száz vagy pár ezer év alatt meg lehetne fordítani ezt az evolúciós tendenciát, kérdés, hogy mi értelme lenne. Semmivel sem alantasabb a női szerep, mint a férfi - sőt, anyának lenni a legcsodálatosabb dolog a világon -, ezt csak a feminista szószólók táplálják az agyatokba.
2018. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Ide is beírom, és mindenhova be fogom írni, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki ezt így gondolta, de régen itt összevesztem egy nővel, mert én voltam a gonosz feminista, aki azt mondta, az anya és az apa egyenrangú szülők, a nő pedig azt mondta, inkább bízná a gyerekét rám, egy idegen nőre az internetről, mint a gyerek apjára, akivel együtt vállalták a kicsit, mert az csak egy férfi, nem ért a gyerekekhez.
2018. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj hogy sok férfi úgy gondolja hogy nekik alanyi jogon jár az egy kapcsolatban/házasságban , hogy főznek mosnak takarítanak a kis fenekére

Egyáltalán nem tartja azt egyenrangú munkának az ő nagy karrierjehez képest

Plusz ha a nő gyerekkel van otthon és úgy háztartásbeli na azt egyenesen lenézik kevesebbnek tekintik. Sok férfi uralkdni akar egy nőn a kapcsolatban dirigálni eszt osztani. Holott a nőnek is ugyan annyi joga van mindenre egy kapcsolatban mint a férfinak. Egy férfi ne döntsön már hekyettem az én sorsomrol. Ne várja el hogy majd én követem mint egy kiskutya. Ne várja el azt hogy a nő behodoljon neki csak azért mert farka van.

2018. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%

Akkor miért nem szarunk ott, ahol jól esik? Mondj egy állatot, aki vécét használ!


Engem nem zavar, ha valaki lusta, az zavar, ha ezt ilyen kis dorombolásként adja elő, hogy "persze, hogy te vagy jobb a szarkaparásban, nézd csak, milyen ügyes vagy".


Vallja be, idegesíti a gyereke, nem akar vele foglalkozni, mert unalmas. Nem akar főzni, mert nincs kedve, nem akar pakolászni, mert unja. Nincs ezzel semmi baj. A hazugsággal van.

2018. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!