Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a műtét? Ha a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a műtét? Ha a külső mind társkeresés, mind munkakeresés miatt nagy hátrány?

Figyelt kérdés

Sajnos nem csak társkeresés szempontjából okoz gondot a külsőm, leginkább arc/fej hanem egész eddigi életem során munkakeresés szempontjából is,


sok esetben magasabb a végzettségem , ugyanakkor normális csendes visszafogott vagyok ha munkáról van szó, de mindig azokat válasszák akik jobb képűbbek, jobban néznek ki. 8 munkahelyen eddig így jártam.


és így nem csak, hogy barátnőt/társat nem találok,. de még munkát sem nagyon.


Az orrom és a füleim túl nagyok , és hiába vagyok sportos izmosabb a testalkatom semmit sem ér. Ez a 2 tényező teljesen elrontja az arcomat az egész fejemet, megjelenésemet, tökmindegy, hogy öltözködök vagy milyen az alkatom.


Érdemes plasztikai műtétre mennem?

28/F


2018. dec. 16. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy férfinél nem hátrány, ha karakteres az arca. Legalább megjegyzik.

Inkább a megmutatkozó önbizalom hiányod miatt nem választ téged senki.

2018. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha állásinterjúnál is csendes és visszafogott vagy, akkor mit csodálkozol, ha nem kellesz senkinek? Itt pont el kell adnod magad határozottan.


Kérdés: Az állásinterjúkor nyújtod teljesítményed, kiállásod és hozzáállássod miatt felvennéd saját magad?


Persze, van ahol fontos a külső, de gondolom te nem olyan helyre jelentkezel, pl. modell.

2018. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az állásinterjút nem úgy értem, hogy ott csendesebb lennék...


Ott határozott vagyok nem az a tutyimutyi.


Úgy értettem, hogy magyarul jól végzem a munkám.

2018. dec. 16. 07:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Neked nem orvos kell, hanem pszichológus.


Élet sok kollégám (magamat is beleértve) van, aki nem fog sosem egy magazin címlapra kerülni, de szakmailag ezt egyikünk sem érzi meg, mindenkinek jó karrierje van, sokan vezető beosztásban vagyunk.


Az, hogy a csajok kinek mennyire mennek valóban függ a stílustól, a kinézettől, de a karrierben nem jelent semmilyen akadályt.


Az, hogy te a munkahelyi sikertelenséget is a nagy fülekből és orrból vezeted le, inkább valami paziches problémára utal.

2018. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kollégáim legalább fele baromi ronda, úgyhogy nem hiszem, hogy téged emiatt nem vesznek fel.
2018. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy csináltatsz egy műtétet, aztán még igazítani ezt-azt, egy csomó pénz, és nagyon látszik utána, hogy "mű" a fejed. Aki nekikezd, általában nem áll le egy műtétnél... A füleddel trükközhetsz, pl. haj, szakáll elvonja a figyelmet róla, a nagy orr meg sokszor szexepil (csak ne lógjon belőle szőr, mint sok férfinál). És kerüld az "azokat válasszák" szóhasználatokat.
2018. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy az ok inkább a személyiséged, és ahogyan ezt kommunikálod(mentalitás, motiváció; kisugárzás, testbeszéd, stb...)
2018. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Műtéttel nem kaphatsz új személyiséget.
2018. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg te nem fogadod el magad,addig más sem fog :( Ha ennyire zavar lehet érdemes lenne elmenned megérdeklődni a műtétet.Nők ezrei fekszenek kés alá mert nem tudják elfogadni magukat.
2018. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

“Ha ennyire zavar lehet érdemes lenne elmenned megérdeklődni a műtétet.Nők ezrei fekszenek kés alá mert nem tudják elfogadni magukat.”


És nők ezrei csalódnak az eredményben, és fekszenek újra és újra kés alá.


Az énképnek ugyanis semmi köze a valósághoz.

Ha valaki tükörbe néz és azt látja, hogy nagy az orra, vagy kicsi a melle, akkor elmegy megcsináltatni.


De az orvos csak a testén tud változtatni, azon nem, hogy ő mit lát. Aztán jön az első csalódás és konstatálja, hogy az irány jó, csak még nagyobb mell kellene, még kicsit másabb orr.


Ez is olyan, mint a bulimiás, aki már 30 kiló, de a tükörben még kövérnek látja magát.

2018. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!