Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik hogy egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy egy pasinak tenyleg tobbet er egy baratsag mint egy jo dugas?

Figyelt kérdés

Adott 2 ember, baratok es ezzel a szoveggel lekoptat.

Fura nekem hogy egy pasi nem hasznal ki egy lehetoseget a szexre.


2018. dec. 16. 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát akkor lehet, hogy talán mégsem jössz annyira be neki, csak nem akar megbántani.


Ha annyira rád lenne gerjedve, nyilván nem koptatott volna le. Az tényleg fura lenne.

2018. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy van párja és nem akarja megcsalni.
2018. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Létezik, igen. Nem minden pasi ugrik rá minden puncira.
2018. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
keves ferfi utasitana vissza ezzel az indokkal, foleg, ha bejossz neki es kedvel, nem latom, miert utasitana el. ferfi es no baratsag akkor letezik, ha az egyik felnek nem jon be a masik szexualisan. kulonben elobb-utobb szex lesz belole, hacsak nincs valami mas, kulso gatja a dolognak.
2018. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki mint nő...vagy van kapcsolata
2018. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hajjaj, hány nőt utasítottam el, mert haverságban voltam a pasijával/férjével... kár, hogy csak az ilyen nők figyelnek fel rám :D
2018. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%

én sem feküdnék le a legjobb lány barátommal, nem kockáztatnám meg, hogy megszakadjon a barátság, vagy bármi rosszul süljön el


ha megtörténne onnantól bonyolódna az egész

2018. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A barátság az mindennél fontosabb,jöhet a világ legjobb nője is,érte se fogod átverni a legjobb barátod.
2018. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kicsi a pénisze.
2018. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen létezhet.

A normálisabb férfinél nem minden a dugás, ha egy barátja a tét.

2018. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!