Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éveskènt mennyire normális hogy nem a korombeli lányok tetszenek hanem a közel 30 éves nők? Egyszerűen kiábrándító számomra korombeli lányok. Igaz, 2,5 évig együtt voltam egy lánnyal akivel egykorúak voltunk, viszont szakítás utàn rájöttem hogy nekem basszus nem tetszenek a 17-22 éves csajok. Szerintetek ez mennyire normális? Illetve pl egy 29 éves nő komolyan tudna rámnézni ha elkezdenék neki finom jeleket adni, egyre többet beszélgetni vele, elhívni stb? Ha valakinek van ilyen téren talasztalata és megosztaná velem, azt megköszönném. :)

2018. dec. 16. 16:30
 1/7 Pumukli alfahím ***** válasza:
0%
30 évesen egy nő már kivan élve,nem hiszem hogy főnyeremény lenne.
2018. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan mire cèlzol?
2018. dec. 16. 16:39
 3/7 Pumukli alfahím ***** válasza:
0%
Arra hogy sok férfi ágyában megfordult,buli,ivás,van gyereke,elvált,besavanyodott,stb.De ha szexre kell akkor szerintem ok,komolyra inkább a te korosztályodból kéne válogatni.
2018. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan ez, mintha olyan vonat után futnál, amelyik soha nem vesz fel. Szerinted mennyire tudnak ezek a nők téged férfiszámba venni? Sokszor még a velük egykorúakat sem tudják, a 40-esek között nézelődnek. Te meg ott vagy 20 éves sihederként...
2018. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek mèg okék lennének (gyereken kívül), nekem azok a lányok tetszenek akik nem járnak rendszeresen bulizni, nem vannak minden héten berúgva, magabiztosak illetve megbízhatóak. Akivel ha összejövök, tudom hogy holnap is együtt leszünk. Röviden az érrtt gondolkozás híve vagyom ami a legtöbb (vannak kivételek) korombeli embernek nincs meg....
2018. dec. 16. 16:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezen agyaltam hogy mennyire vehetnek komolyan. Telenorban van egy 29 éves hölgy, olyan jól elbeszélgettünk, egy ideig csak arról ami miatt mentem, aztán személyes dolgokról és munkaidejében kb 3/4 óràt beszéltünk. Annyira jó fej volt. Elmentem majd vittem neki egy csokit köszönet képpen és elpirult.
2018. dec. 16. 16:58
 7/7 Pumukli alfahím ***** válasza:
Kérdező,akkor próbáld meg ha úgy gondolod,nem veszítesz semmit.
2018. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!