Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha sokat almodok ah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha sokat almodok ah exemmel? Pedig van párom már egy éve

Figyelt kérdés
Van egy exem akivel egy éve szakítottunk kb, de igazából utána nem voltam egyedül sokat mert rögtön osszejottem a jelenlegi párommal. Igazából nem is volt idom sokat sírni az exem miatt. Sajnos egy helyen dolgozunk szóval napi szinten látom. Igazából gyűlöl engem és egyáltalán nem vagyunk beszélő viszonyban sem, de ha kiteszek valamit a netre azokat mindig megnézi. Sokat benne van az almaimban, nem feltétlen romantikusan, sokszor inkább csakugy ott van vagy nala vagyunk. Ez normális ? A jelenlegi párommal minden tökéletes és nagyon szeretjük egymást, soha nem voltam meg ilyen boldog valakivel, akkor miért történik eg mégis ?

2018. dec. 4. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem hagytál elég időt arra, hogy meggyászold azt a kapcsolatot, nem zártad le magadban te sem, ő sem. Majd ha ezt megteszitek, el tudjátok végleg engedni egymást harag nélkül. Érdemes lenne megbeszélni ezt vele, és rendezni a viszonyt úgy, hogy ne legyen bennetek harag. Nem kell haverkodni, meg legjobb pajtiknak lenni, csak ne gyűlöljétek egymást, hisz nincs miért.
2018. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából van miért gyűlölnie és “megbeszéltük” és lezártuk teljesen a kapcsolatot csak én vagyok az első szerelme . Tehát ő nyilván nem tud elengedni
2018. dec. 4. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha. Akkor valószínűleg csak némi bűntudatod van, amiért szemét módon elbántál egy első szerelmes sráccal, életre szóló csalódást okozva neki. Nem?
2018. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem. Szóval szerintem ez sem lehet:(
2018. dec. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!