Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egyedül utazna el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyedül utazna el az ünnepek alatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éves házasok vagyunk, a családjához menne Erdélybe, mert most mindenki otthon lesz, ami ritka alkalom. Én most 15 hetes terhes vagyok, ezért nem szeretnék vele tartani. Nem lenne benti wc, se egy fürdőszoba, és nem akarok kockáztatni egy felfázást a budin, meg hát a hosszú utazás sem vonz, még mindig hányingeres vagyok... Plusz dolgozom, régóta most lenne először időm kipihenni magam.

Ő viszont simán elmenne nélkülem. Ha nagyon kérem, talán itt marad, de nem tudom hogy ez nagy önzőség-e. Ritkán jut haza hosszabb időre, amit teljesen megértek, de közben meg olyan pocsék lenne egyedül lenni ennyit és pont karácsony-szilveszterkor.

Ti mit tennének?


2018. dec. 16. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudtok egy szobát kivenni a közelben? Ott is lenne meg nem is. Az utazást nem úszod meg, de legalább nem lennél egyedül.
2018. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Köztes megoldás: elutaztok együtt, és panzióban szálltok meg. Vagy a Karácsonyt veled tölti, 27én utazik egyedül, a családjával szilveszterezik. Gondolom az nem játszik, hogy a pereputty utazzon hozzátok. Mindenképp kell megoldást találni, mert jövőre már gyermeketek lesz, akiért felelősek vagytok. Akkor a gyerekkel fogsz egyedül maradni karácsonyra, vagy viszitek a gyereket a putriba vagy hogy lesz? Tavaly hogy csináltàtok?
2018. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

maradnek a fenekemen.


meg ha talaltok is normalis szallast, a zotykolodes nem tesz jot.


nem beszelve az ottani korhazkrol, ha baj lenne.


menjen egyedul.

2018. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Egyszülős családban fog felnőni a gyerek ahogy látom.
2018. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
44%

Megértheted őt is, h a családjával szeretne kicsit lenni.

Te nem tudsz haza utazni az ünnepekre?

2018. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok meg kompromisszumot találni. Valahol máshol megszállni szerintem is jó ötlet lenne. Utazáskor meg nem kell rohanni, szépen nyugisan le lehet menni. Ha meg végképp nem akarod, akkor a szentestét töltsétek együtt, utána menjen le 2-3 napra, aztán jöjjön haza. 2-3 nap a nagycsaláddal amúgy is bőven elég szerintem bárkinek..
2018. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk semmi gondot nem okozott, hogy terhesen elutazott az ünnepek alatt.Ha vannak szüleid,testvereid latogassd meg őket máris nem leszel egyedül.En a legjobb barátnőmet elhivtam egy hétre,buli volt.Iden meg természetes volt a férjemnek, hogy nem hagy itthon bennünket.
2018. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem érthető, hogy ha rég látta a családjat, elmenne hozzájuk. Ha gyereketek lesz még ennyit sem tud velük tölteni majd. Én vele mennék, de keresnek alternatívát. Panzió pl. Ha nagyon akarnad meg tudnad oldani sztem. Amugy a 40 het alatt sztem nagyobb megpróbáltatások is lesznek, minthogy utazaskor kicsit kavarog a gyomrod..de a te döntésed.
2018. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%

Egyedül kell majd felnevelned a gyereket. De nem azért, mert elmenne nélküled, hanem azért, mert már most önző vagy, és csak magadra gondolsz.


Örülök, hogy terhes vagy, (remélem nem is utoljára) és az is jó, hogy vigyázol magadra. Ne is engedj, nagyon fontos, hogy ne betegedj meg egy kicsit sem!

De nem állíthatsz senkit egy ilyen döntés elé! Ha férfi lennél, már támadnának a feminácik.


Csak és kizárólag, rajtad múlik, hogy ne váljon valóra a "jóslatom". Bízom benned, hogy okos leszel, és tőle lesz a 4. gyereked is, akik együtt lepnek meg az 50. házassági évfordulótokon...

2018. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha te nem mennél, akkor ne menj, inkább szervezz magadnak picit több programot, amíg távol van.
2018. dec. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!