Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az sem egész sportszerű ha pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az sem egész sportszerű ha pl 195 centis férfiként csak 180 feletti pár érdekel? Mert ugye a felszínesség de én egész életemben utálom, hogy az embereknek felfelé kell nézni mikor beszélünk, még a párom is így legyen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A társkeresés nem sport.
2018. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Mindenkinek joga van olyan párt kersesni, amilyenre vágyik.
2018. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek olyan elvárásai vannak a másikkal szemben, amilyet akar.


Na, nálam meg kritérium volt, hogy a pasi ne dohányozzon, ne igyon alkoholt és legyen fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód.

Párom pont ilyen.

2018. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én 185cm vagyok (lány), engem meg csak nálam magasabbak érdekelnek🙂 Nekem alacsony barátnőim vannak, egyáltalán nem zavar a magasságuk, de az zavarna ha a párom lenne nálam alacsonyabb, mert én örülök ha van olyan aki nálam magasabb.
2018. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Nehogy már ilyen égimeszelőként Kylie Minogue-okkal kelljen együtt lenned. Teljesen jogos, gyönyörűek a magas nők. Egyébként szintén zenész, 191 cm F.
2018. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy felszínes elvárás vagy sem vagy hogy mást mit gondol róla vagy hogy fair másokkal szemben.

Felszínes, de MINDENKI felszínes, te is én is, a válaszolók, mindenki, csak különböző mértékben.

Nagyon-nagyon kevés aki ténylwg nem az.


A lényeg az, hogy ez a TE elvárásod, amihez senkinek semmi köze, csak rád tartozik. Neked fontos, ez a lénywg.

2018. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de ez nekem nem tűnik durva elvárásnak...sőt.
2018. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nőt keresel, amilyet akarsz. Sok magas nő van, azt meg ők döntik el, hogy kellesz-e nekik.
2018. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Aki megteheti az válogathat, egy bizonyos ideig... De hiába fogadod meg, hogy neked csakis ilyen nő kell,cm-re pontosan,mégis megeshet hogy egy 160 cm-es nőbe esel bele. Szóval semmit nem lehet tudni előre, hogy mi lesz.

Egyébként részben örülök hogy ilyeneket olvasok, hogy nem csak az alacsony, vagy átlagos magasságú nőket keresik, mert a legtöbbször, ellentétben velünk, bizony ők a kellendőek.Amúgy hiába van átlagos arcom, ha az alkatom, a végtagjaim hosszúak.Nem vagyok teljesen kibékülve a magasságommal,pedig csak 1.80 vagyok. Azt utálom a legjobban aki az alkatunkra azt mondja fiús. 100 %-ban nőnek érzem magam ennek ellenére,ogy magas vagyok,a nagyobb magasság nem egyenlő a férfis kinézettel. Férfias erős alkatú lehet egyaránt az is aki alacsony, ill. aki magas.

2018. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!