Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő megjegyzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megjegyzi, hogy milyen magas vagyok, az azt jelenti, hogy ez tetszik neki? A nők szokták így?

Figyelt kérdés

Ha férfiakkal beszélgettem az életben, gyakorlatilag soha egy sem jegyezte meg a magasságom, pedig az életben ugyanúgy elég sok férfival is beszélek, mint nővel. Csajokkal szokott lenni, hogy egy-egy néha felhozza néhány perc beszélgetés után, hogy "Jé, te milyen magas vagy.", vagy "Hány cm vagy?" vagy "A szüleid is ilyen magasak?", stb. Mondom, közben férfiak sosem. És persze sok nő sem, de ezért gondolom, hogy aki igen, annak ez (vagyis én) tetszik.


197 cm vagyok, nem nagy csajozós, három barátnőn kívül nincs sok tapasztalatom.

24/F


2018. dec. 17. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

Nem kell mindenbe beleképzelni azt, amit akarsz.

Ez csak egy egyszerű megállapítás volt.

2018. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez azt jelenti, hogy magas vagy.
2018. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

erre még én sem jöttem rá, hogy kinek vagy minek szól ez a megjegyzés de, hogy marha unalmas annyi szent..

utálom, kicsit átérzem vele a csinos nők helyzetét akik naponta kapnak megjegyzést a külsejükre..

nekem ez zavaró mert olyan dolgokról kell percekig beszélni ami igazából tökre semmit nem ér magában..

kb mint mikor a kocsidat, ruhádat vagy a hajadat dícséri valaki..ezek mind külsőségek és múlók, arról nem is beszélve, hogy nem az én érdemem, hogy megnőttem..


mindegy,valami tetszés ez mindenképp..


25F/195cm

2018. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

197 centire én is megjegyezném papám, még akkor is, ha nem tetszel nekem :D

32/f

2018. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Elfelejtettem hogy főleg magas srácok véleménye érdekel vagy olyan csajoké akik ezt szokták csinálni. Már csak hogy olyanoké, akiknek van ebben tapasztalata.


3. Igen, ez nekem is fura, hogy olyanért dicsérnek, amiért nem csináltam semmit, max a szüleim dolgoztak rajta keményen :D

2018. dec. 17. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Én 190cm vagyok, nem vagyok jóképű. Már sok férfi és nő is jegyezte meg milyen magas vagyok. Ebbe nem kell beleképzelni semmi extrát...
2018. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam többnyire csak megállapítás. A te magasságod pl már sok számomra.


Volt amikor pozitívum volt, netes társkeresés, nem jött szóba a magasság. Örültem, hogy nem kisebb nálam. (190 alatt volt)


De volt olyan is, hogy simán meglepődtem. Egy haveromnál sokáig nem tűnt fel milyen magas. A közös barátaink is magasak már megszoktam, hogy törpe vagyok mellettük. Rég ismertem amikor mellé állva leesett, hogy nagyobb a többieknél.

2018. dec. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, imponál nekik.
2018. dec. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!